Oceny Skoda Kodiaq SUV 2.0 TDI 190KM 140kW 2016-2020

Najnowsze oceny Skoda Kodiaq SUV 2.0 TDI 190KM 140kW 2016-2020

3,3
~XYZ
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Co mogę stwierdzić wyciszenie słabe jedne z gorszych ( można sprawdzić w niezależnych testach ) sam testowałem Forda Kuge , Mazde cx 5, kia Sorento i rav4 i Toyota wypadła gorzej od Skody ale Ford i Mazda wymiatają Skode . Spalanie dobre przestrzeń dobra , ale spasowanie i materiały to nadal skoda kiepskie . Silnik pobiera olej co w dzisiejszych nie powinno mieć miejsca. Podsumowując jeśli ma się możliwość kupić coś innego to warto się...
3,4
~Byk
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Wszystko fajnie tylko wymiana skrzyni biegów po 4000km, potem wycie na 5 biegu . Problem z importem kontaktów z telefonu do radia . Strasznie mułowate auto mimo 190KM , praca skrzyni biegów dramat , kompletny brak reakcji na dodanie gazu. , wcześniej BMW i 150 KM bez porównania . Jedyny PLUS to ogromne wnętrze.
3,4
~Byk
~am
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Zawsze miałem jakąś awersję do tej marki. Że taka tandetnie i plastikowo wykonana, kojarząca się z uberem albo przedstawicielem handlowym gnającym fabią 180 po autostradzie z poczuciem nieśmiertelności. Takie
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Samochód w jednej z najbogatszych wersji wyposażenia L&K budzi pozytywne emocje. Oczywiście wszystko kwestia gustu ale uważam, że tak dużego suva w takich pieniądzach trudno szukać na rynku. Wersja modelowy 2021.
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Idealne auto dla rodziny 2+2. Potrafi być dynamiczne, pewnie się prowadzi. Fajnie sprawdza się zarówno w dużym mieście, jak i w trasie. Najbardziej wszechstronne i najwygodniejsze auto, jakim jeździłem.
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto przemyślane, funkcjonalne i ładne. Niestety robione w pospiechu, żeby nie powiedzieć w panice. Myślę ze model został troszkę zjedzony przez swój własny sukces. Jednakże dostajemy tu dokładnie to za co płacimy. Doskonale sprawdza się tak w mieście, w trasie i na drogach nieutwardzonych. Super opcja dla rodziny. Niesamowicie wszechstronny samochód. Wykonanie pomniejszych podzespołów pod znakiem zapytania. Z większymi nie było do tej pory...
~Tomek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Świetne auto, za połowę ceny klasy premium otrzymujemy napradę sporo. Obecnie jest to chyba jedyny niekompaktowy SUV poza klasą premium na PL rynku. Duża ilość miejsca w środku, duży bagażnik, rozsądne parametry i rozsądna cena.
~Ciolo91
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Jak dla mnie autko super wczensiej miałem passaty b5 b6 więc teraz to jest dla mnie wyzsza półka samochodu
~Bart
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Intensywnie eksploatowane auto i praktycznie żadnych problemów
Skoda Kodiaq SUV