Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2013 - Oceń swoje auto

Skoda
Octavia
II
Hatchback Facelifting
1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2013

Ocena Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2013

Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2013

z przebiegiem 12 000 km, wyprodukowany w 2011 roku, manualna skrzynia biegów

Tak naprawdę oceniam jako "bardzo dobrze" a nie "dobrze" - niestety nie ma takiej opcji do wyboru. pisanie. "Doskonałe" oczywiście auto też nie jest, ale które jest...?

Jak dla mnie idealny kompromis pomiędzy ceną silnika, spalaniem, mocą i elastycznością. Nie żałuję wyboru.

Octavia jest raczej twarda niż miękka, ale jeździ się całkiem komfortowo. Wszechobecne dziury dają się jednak we znaki.

Do przodu bardzo dobrze, do tyłu znacznie gorzej. Szyba jest dość mała i mocno pochylona. Szyby boczne z tyłu też dość wysoko, więc dziecko z fotelika nie ma umiarkowaną widoczność.

Duży bagażnik, dużo schowków, lampka również z tyłu, nawiew również z tyłu, uchwyty, wieszaczki itp.

Wg mnie bardzo komfortowo jeśli chodzi o miejsce za i przed kierowcą i pasażerami. Octavia nie jest bardzo szeroka więc trzem osobom z tyłu nie jest już zbyt wygodnie.

Bardzo cichy silnik, natomiast słychać przez to szum opon.

Jak na benzyniaka uważam, że pali bardzo przyzwoicie. Ceny części i przeglądów raczej niższe niż wyższe w porównaniu do konkurencyjnych marek.

Stosunek jakość do cena to wg mnie największy atut Octavii. Kosztuje 2/3 ceny aut podobnych rozmiarów i podobnej funkcjonalności.

Póki co brak problemów, oby tak dalej.

Póki co brak problemów, oby tak dalej.

Spalanie 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2013

Pb [l/100km]
6,7

6,5

8,5

5,1

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Idealny kompromis pomiędzy ceną silnika, spalaniem, mocą i elastycznością.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2013