Lista ocen Skoda Octavia II (4)

~konradinio
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 150KM 110kW
Parafrazując reklamę: skoro silnik Audi, części wyposażenia z VW, to po co przepłacać. Super autko dla 4-5 osobowej rodziny nadające się do wspólnych wyjazdów, jak i samotnych podróży po szerokim świecie.
2,3
~Nick
Kombi Facelifting 1.8 TSI 150KM 110kW
Calosc psuje fatalny silnik - po 120 tys na zlom - oraz podejscie Skoda Polska ktora udaje ze nie ma problemu i klientow zostawia samym sobie. Serdecznie odradzam, nawet nie z powodu bledu konstrukcyjnego - zdarza sie nawet toyocie - ale z powodu stosunku do klienta!
~Zohan
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 150KM 110kW
uważam, że silnik ma ogromny potencjał, nie ma najmniejszego problemu z przyspieszaniem, 8,1 s do setki mówi samo za siebie. Rewelacja polecam!!! (Silnik)
~Las74
Kombi Facelifting 1.8 TSI 150KM 110kW
Jeżdżę tym autem niecałe 3 miesiące. Kupiłem je z przebiegiem 207000 km i nie żałuję bo było do końca przed moim zakupem serwisowane. Gorąco polecam. Kontroluję na bieżąco stan oleju bo czytałem że to wada w tych silnikach ale praktycznie nie bierze nic oleju. Ostatnio w kilka godzin zaliczyłem trasę ponad 800 km w ciągu, tempomat ustawiony na 140 km/h i spalanie wyszło 8,1 l. Przy oszczędnej jeździe nie udało mi się zejść poniżej 7 litrów ,...