Lista ocen Skoda Octavia II (44)

~mpmw
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Tani w utrzymaniu (o ile posiada dobrą historię serwisową), bardzo pakowny, ale zupełnie nie wzbudzający emocji samochodzik.
~Michał B.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto ogólnie oceniam bardzo dobrze. Niewiele jest rzeczy do których mógłbym się przyczepić, ale o tym więcej w opisach poniżej. Kupione za 16900, ale włożyłem w nie 14000 by mieć pewne auto.
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto idealne do jazdy po mieście jak i w trasie. Oszczędne i wygodne. Tak jak każde auto nie jest bezawaryjne, ale w dobie dzisiejszych możliwości warto wykupić dobry assistance :) technika VW pokazuje na to że ma być prosto i tanio. Autko w moich rękach przejechało 80 000 km. W każdym razie moje następne auto to będzie Skoda. Więcej napiszę w kolejnych sekcjach ;)
2,1
~ouragan
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Duży samochód z oszczędnym silnikiem to marzenie. Skoda Octavia to totalnie spaprany murowany kandydat do tytułu samochodu dla Kowalskich. Duży to nie znaczy wygodny, ergonomiczny i bezpieczny. Oszczędny diesel to nie znaczy elastyczny i dobry do miasta. Dla kogo ta Octavia? Oprócz samotnego mechanika dojeżdżającego do klienta z prędkością min.130 a max 150 DLA NIKOGO! Opis w tekście
~kuba1234
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Dosokonały samochód do codziennej eksploatacji. Mało pali, jeździ przyzwoicie, duży bagażnik. Jest to samochód, który spełnia moje oczekiwania. Nie można po nim oczekiwać jednego - emocji za kierownicą. Choć wystarczy trochę pojeździć po polskich drogach i emocje mamy gwarantowane. Gdybym jeździł mniej kupiłbym na pewno 1,4 tsi, ale przebiegi 35-40 tyś km roczne zadecydowały o tdi.
~Marcin
Hatchback 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Skoda jest autem dużym z pojemnym bagażnikiem i ekonomicznym silnikiem. Zawieszenie i układ kierowniczy oceniam jako zadowalający. Należy pamiętać, że jest to raczej osiołek do spokojnego przemieszczania się, a nie rasowy wóz wyścigowy. Wszyscy narzekający na brak dynamiki, powinni zastanowić się przed zakupem - ja kupiłem Octavię po jeździe próbnej i porównaniu z innymi markami.
~schwyntzu
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Uważam, że jest to naprawdę udany samochód. Co prawa nie wzbudza emocji, ani nie ma w sobie krzty polotu, jednak wartości użytkowe przy minimalnym spalaniu to cechy, których trudno nie docenić.
~seal
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Jestem zadowolony. Zdecydowanie dobre auto, miłe zaskoczenie co do silnika 1.6 TDI CR. Niskie spalanie i dobra dynamika. Jak na razie niezawodne po dwóch latach od nowego.
~Wojtas
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Bardzo fajnie auto, zarówno do pracy jak i na wakacyjne wyjazdy, bagażnik jest rewelacyjny pomiesci wszystko co potrzeba. Samochód swietnie się prezentuje czarna perła+ alusy.
3,6
~troche mnie to auto nudzilo
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
nuda! wielki bagażnik. dobre prowadzenie. przyzwoite osiągi. przyzwoity komfort. względna niezawodność do 100 kkm. ale to nie zmienia faktu że auto potwornie nudne i każdy kierowca poczuje się jak księgowy :(