Lista ocen Skoda Octavia II (9)

~mietek
Kombi Facelifting 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Bardzo przyjemne, kompaktowe kombi. Jedyna wada to lekko skrzypiący boczek drzwi kierowcy i kurtyna w bagażniku. Polecam wersje z xenonami i wyposażeniem Elegance.
~Artur
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto kupione jako używane, 4 - letnie, od pierwszego właściciela z Niemiec.Tutaj pierwsza sprawa -nie było spawane z przystanku i w tym wieku miało 140000 km.Zapłaciłem tyle, za ile handlarze w Polsce sprzedają - więc skoro oni mają pare tysi zysku, to wiadomo w jakim stanie auta kupują. Autko fajnie wyposażone - niemieckie Ambiente jak Elegance u nas. Po 5 latach jazdy nie mam pomysłu na co zmienić, ale sprzedawać nie ma po co. Fajnie jeździ...
~Mpt
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto warte swojej ceny, tani serwis, mało pali ok. 6L na 100 km, duży bagażnik dla 4 osobowej rodziny, nieco ciasna z tyłu ale dla dzieci wystarczy.Przez 270000 km wymieniłem mechanizm szyby z tyłu (wymiana w serwisie 300zł), zatarły się wycieraczki z przodu i z tyłu(prosta naprawa we własnym zakresie),klocki przód (orginały ATE 160zł) oraz dwa wahacze z tyłu (po 200zł szt.) podsumowując 860zł przez prawie trzy lata na naprawy to nie dużo, nie...
~kadewon
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jest to wygodny samochód z wystarczającym przyspieszeniem za rozsądne pieniądze. Jeśli chodzi o koszty eksploatacji/części to nie są jakoś bardzo wysokie ale mogły by być niższe.
~Dawid
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto spisuje dobrze, do niewątpliwych zalet należy bardzo duży bagażnik, miejsca zarówno z przodu jak i dla pasażerów tylnej kanapy nie brakuje. Auto ma 220 tyś km przebiegu, silnik BMM z DSG jak na razie 0 awarii, natomiast pojawiło się pierwsze ognisko korozji, nie groźne i szybko zaleczone u lakiernika. Generalnie POLECAM
~rhb
Kombi Facelifting 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Bardzo przyjemne auto, sporo miejsca w środku, tanie części, super silnik - poprawiona jednostka 2.0 tdi. Słabe wyciszenie.
4,1
~Marek
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Kupiony w komisie ale auto z polskiego salonu, ogólnie bardzo fajne auto, szybkie, zrywne, sporo miejsca. Niestety trzeba też dodać łyżkę dziegciu, ostatnio dopadła mnie typowa i niestety kosztowna usterka tego silnika. Otóż okazało się, że miałem pękniętą głowicę. Koszty naprawy głowicy z wymianą kilku podzespołów silnika oraz turbiną 3900. Jednak i tak uważam, że auto spełnia moje oczekiwania.
~Rubens
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Sprzęgło musiało zostać wymienione, bo nie dawało już rady (Skrzynia biegów)
~Paweł