Lista ocen Skoda Octavia III Kombi Facelifting (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzychu
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Dużo miejsca z przodu i tyłu. Jednak wożenie długich przedmiotów w bagażniku jest... niebezpieczne. Siedzenia tyłu składają się tylko oparcia, siedziska nie są podnoszone. w efekcie przewożenie czegokolwiek obarczone jest ryzykiem, że przy hamowaniu dostaniesz zawartością kufra w plecy. Obicia plastikowe na drzwiach są w formie monobloku twardego plastiku (wersja Style!) to jest jakiś żart. Ogólnie wszystkie plastiki, poza samym obiciem...
~smokacz
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Miejsca bardzo dużo, z tyłu niefajny wielki tunel środkowy, z koreańcami tutaj przegrywa po całości. Kolejna kwestia - wielka płachta plastiku na drzwiach i beton plastikowy na górnej krawędzi drzwi, przy tej cenie i klasie to porażka, tu również koreańce wygrywają. Ale jest szmata na ściankach w kieszeniach bocznych - tu wygrywa.
~Anastazjusz
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Wsiadanie i wysiadanie z auta to koszmar. Wystarczyło by zrobić prosty , a nie pochyły słupek przednich drzwi i obniżyć siedzisko fotela kierowcy. Obudowa kanału z wajchą zmiany biegów strasznie pije w prawą nogę kierowcy. Trzeba trzymać kolanka razem, a to nie jest ergonomiczna pozycja dla mężczyzny.
~fryzjer1981
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę segment do którego należy Octavia obstawiam, że nie ma drugiego takiego auta w którym jest tyle miejsca. Auto używane jako rodzinne kombi pozwoliło mi poczuć co tzn. jazda bez wbijających w plecy nóg dziecka posadzonego w foteliku na tylnej kanapie.
~robirobson1
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Miejsca bardzo dużo, pozytywnie zaskoczyły mnie miejsca z tyłu, trzyletnie dziecko na foteliku nie jest wstanie kopnąć fotela z przodu, bagażnik również wystarczający dla czteroosobowej rodziny
~Łukasz
Kombi Facelifting 2.0 TDI 184KM 135kW
Jak na klasę kompakt rewelacja. Przepastny bagażnik, 4 osoby podróżują tym autem komfortowo, w 5 jest trochę gorzej ze względu na wysoki tunel środkowy
~robert_g
Kombi Facelifting 2.0 TDI 184KM 135kW
Najlepsza w klasie. W sumie samochód nie jest jakoś przesadnie długi a miejsca (szczególnie z tyłu) jest więcej niż większych samochodach.
~Sławek Kartuzy
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Bardzo dużo miejsca auto przewozi 2 os plus dziecko nie ma problemu na wózek oraz fotelik z przodu jak i z tyłu
~Boogiesoul
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Mam 186cm i dla mnie super, mój szwagier ma 197cm i narzekał mi po półtoragodzinnej podroży siedzą za mną z tyłu.
~SKODAdriver
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Więcej niż wystarczająca. Wielki ustawny i przemyślany bagażnik w kombi, ogrom miejsca na tylnej kanapie, z przodu również bez uwag.
Skoda Octavia III Kombi Facelifting