Oceny Skoda Octavia III Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2020

Skoda Octavia III Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia III Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2020

~smokacz
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Może być, szybki, duży, pojemny. Potrafi być bardzo oszczędny o ile przemieszczamy się spokojnie. Tryb dwucylindrowy spoko, o ile komputer nie kłamie spalanie przy równej jeździe takim klockiem na trasie, 120km/h na poziomie 4,5-4,7 naprawdę ładnie wygląda. Kupiłem wersję Ambition + jakieś ekstrasy dawali w gratisie w stylu pełnego systemu antykolizyjnego z przodu, ledów z tyłu, srebrnych relingów i listew ozdobnych pod oknami, no i jakieś...
2,9
~Adam
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Okropne auto taka Dacia fatalne wyciszenie , okropna jakość spasowania okropne twarde plastiki skrzypią piszczą coś zawsze stuka w aucie . Prowadzenie koszmarne auto lata po drodze niczym wóz drabiniasty na autostradzie każdy podmuch rzuca tą skodziną jak szmatką .
~Mateusz
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jestem pozytywnie zaskoczony tym samochodem. Na razie przez rok przejechałem 20-kilka tysięcy kilometrów. Dobre przyspieszenie, przy oszczędnej jeździe niskie spalanie (6,2l). Pojemny bagażnik. Silnik cicho pracuje i generalnie jest cicho w środku, nawet przy szybszej jeździe. Ciężko na początku było przyzwyczaić się do włącznika tempomatu, bo znajduje się na manetce kierunkowskazów.
~trb145
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Beznadziejne wyciszenie, słabe właściwości jezdne, silnik z trybem ECO przy którym zaczyna chodzić jak traktor i strasznie denerwująco buczeć. Jeżdżę tylko i wyłącznie dlatego że czasem nie mam wyjścia - flotówka w firmie.
~Boogiesoul
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Samochód wybrałem w wersji style dodatkowo dobrałem zawieszenie adaptacyjne DCC, pakiet dynamik (który w cenie ok 800zł jest wręcz okazją) i kilka innych użytkowych drobiazgów. Dobrze dobrana kolorystyka i samochód prezentuje się naprawdę świetnie. Jedynie brzmienie silnika powoduję mieszane uczucia a brzmienie w trybie dwucylindrowym odruch wymiotny.
~fryzjer1981
Stając się właścicielem Skody Octavii poznałem fenomen jej popularności
~Tadzik
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Super auto, pojemne, ekonomiczne i komfortowe. Póki co bez awarii. Jak ktoś oczekuje luksusów to niestety musi za nie dodatkowo zapłacić.
~Przemek
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Spalanie miasto , autostrada miedzy 180-220 kmh , średnia 8,5l/100 km. Rewelacyjna dynamika i świetne prowadzenie.
2,7
~Nie
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Usterkowe fatalnie wykonane głośne okropne auto .
~Olek
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
pierwszy raz mamy auto z DSG i wątpię że kiedyś kupimy cos innego (Skrzynia biegów)
Skoda Octavia III Kombi Facelifting