Oceny Skoda Octavia III Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW 2017-2020

Skoda Octavia III Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia III Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW 2017-2020

2,4
~Krzysztof
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Najpiękniejszy dzień z tym modelem by wtedy gdy odjeżdżała z nowym właścicielem. Posiadałem Skodę od nowości, a po przekroczeniu 10 tyś. km miałem dużo z nią problemów. Nie jest to godny zastępca legendarnego 1,9tdi którego kiedyś miałem, ale gdybym miał radzić innym to polecam wybrać egzemplarz z silnikiem 2.0tdi. Oprócz problemów mechanicznych miałem delikatne problemy ze rdzą, która pomimo niewielkiego wieki już dawała o sobie znać....
~Michał
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Samochodem jeździłem od nowości do przebiegu 109 000 km, przez ponad 3 lata. W krótkich słowach, zalety: niezawodność, spalanie, pewność prowadzenia, pojemność bagażnika, ilość miejsca we wnętrzu. Wady: skrzynia 5 biegowa, przeciętna dynamika, głośność we wnętrzu przy szybszej jeździe. Po prostu solidny wół roboczy do robienia kilometrów
~SKODAdriver
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Wersja Style, jasne wnętrze + parę dodatków i nie jest to już typowa flotówka. DSG dobrze współgra z tym silnikiem dając ciszę i wyciskając co najlepsze z tej najwolniejszej w gamie jednostki. Manual to tylko 5 biegów z 1.6 115KM, a DSG 7, co daje ciszę w trasiei szybkość zmian w potrzebie. Moc w mieście i na autostradzie jest wystarczająca, na drogach jednopasmowych trzeba planować wyprzedzanie. Jednak jest lepiej niż myślałem, że będzie.
3,8
~Mariusz
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Auto bez polotu, stylistyka trąca myszką choć jakość materiałów mocne „ 3- „ Komfort „ 3- „ głośny, zawieszenie głośne - prowadza na koleinach. Silnik spalanie przyzwoite 5- 7 litrów dynamika poniżej przeciętnej ocena „ 3- „
4,1
~Kierowca
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Auto poprawne. Obiektywnie nie można się czepiać, natomiast dla fana motoryzacji nuda nuda i jeszcze raz nuda. Z całą pewnością auto bezawaryjne i na maksa praktyczne.
~JaPan
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Ogólnie bardzo dobre auto, ale trzeba mieć świadomość mankamentów.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia III Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
6,1
3,1
~Krzychu
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Wół roboczy, ale przesadzone opinie o jakości. Dużo miejsca w kabinie zrujnowane przez tanie materiały wnętrza.
3,3
~Anastazjusz
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Auto dobre dla osób niskich do 170 cm. Powyżej tej wartości są problemy z wsiadaniem i wysiadaniem z auta.
~Krzysztof
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Wersja Style., światła Full LED. Fajnie, ale widać, że ktoś te Skody zaczął oszczędzać. Trochę zbyt wygórowana cena, za to co oferuje.
~JaPan
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie. To nie jest auto, o którym rozmawia się z kolegami przy piwie. Ale urzeka, że jest przemyślane w najdrobniejszych detalach i jest po prostu przyjazne użytkownikowi.
Skoda Octavia III Kombi Facelifting