Lista ocen Skoda Octavia III Kombi (19) - Karoseria

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zibenu
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
W porządku, dużo lepiej się prezentuje niż Mazda 6, nie wiem czy zamykaliście kiedyś drzwi a Maździe 6 z 2016-2018 roku, tam normalnie widać jak blacha drży. Mam 291 tys nalotu, 8 letnie auto stoi głównie pod chmurką i na razie żadnej rdzy nigdzie nie widać, a przy takich Mazdach 3, lub 6 już w tych rocznikach pojawia się rdza.
~NIE-służbowa Octavia
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Bez uwag. Całość ocynkowana więc mimo przebiegu dzielnie znosi użytkowanie. Pod spodem auta żadnych oznak rdzy. Czeka mnie malowanie maski gdyż odpryski od kamieni nie wyglądają estetycznie.
~r.
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Brak uwag. Mam wersję Edition - w szarym metaliku, chromach i dedykowanych alufelgach wygląda przepięknie. Przyciemniane szyby jeszcze dodają smaczku.
~Wincent
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca, schowki w drzwiach wyściołane miękką wykładziną, podłokietniki, dzielona kanapa ,pełne koło zapasowe ,
~Zadowolony
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
W porównaniu z fordami albo VW z tych lat( o japońcach nie wspomnę) jest naprawdę dobrze
~Krzysztof
Kombi 2.0 TDI 184KM 135kW
Mam wersje Challange+ biala z czarnymi elementami na zewnatrz. bardzo przyjemne auto na zwenatrz.
~jakk
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Słaby lakier, często drobne parkingowe otarcia np przy otwieraniu drzwi powodują jego odpryski.
~Adamo998
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Bardzo wygodna i przestronna. Lekko skrzypia uchwyty drzwi przy zamykaniu. Podobno ten typ tak ma.
~Michał
Kombi 1.6 TDI CR DPF 110KM 81kW
Bez zastrzeżeń. W moim przypadku czarny lakier podatny na zarysownia.
~Wojciech
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Po trzech latach pierwsze ślady korozji, gwarancja nie uznana
Skoda Octavia III Kombi