Lista ocen Skoda Octavia III Kombi (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zibenu
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Nie przydarzyła się żadna. Miałem 3 razy w ciągu 4 lat kontrolkę Check Engine, na początku myślałem, że problem z DPF, a co się okazało 1 świeca była do wymiany, i tak 3x wymieniałem w ASO po 1 świecy. Więc nic strasznego, nie unieruchomiło to auta. Przy ok 240 tys wymieniłem też całą piastę z łożyskami prawego przedniego koła, bo zaczęło mocno chrobotać, ale to chyba część eksploatacyjna
~NIE-służbowa Octavia
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Naprawa skrzyni biegów Pompa wody na gwarancji. Przy okazji wymieniono rozrząd, dlaczego nie wiem ale w sumie dla mnie OK. :)
~jakk
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Zużyte łożyska 5 i 6 biegu w skrzyni biegów po 4 latach i 140 tys. Naprawione na gwarancji, poza tym nic się nie dzieje.
~pawel182
Kombi 1.6 TDI CR DPF 110KM 81kW
Sprzęgło odmówiło posłuszeństwa zdecydowanie za wcześnie bo przy przebiegu niespełna 150 tys km.
~Miki123
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Wymieniono profilaktycznie sprzeglo na gwarancji, po decyzji serwisu podczas przeglądu
~Sluzbowa Octavia, czesc 2 po 150 000 km
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Pompa wody. Przy okazji wymieniono rozrząd, dlaczego nie wiem ale w sumie dla mnie OK. :)
~Arni
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Jak wyżej. Zbyt krótki przebieg.Czas pokaże. Na razie zaledwie 1 tys. km. Mam nadzieję, że takich nie będzie.
~grohu
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
narazie brak, zobaczymy co wyjdzie na przegladzie ( patrz klekotanie na zimnym silnku)
~Ja a co ?
Kombi 1.2 TSI 105KM 77kW
odpukać nic , ale przy 101tys km przebiegu co tam może sie dziać ? no nic ;-)
~Tytan
Kombi 1.6 TDI CR DPF 110KM 81kW
Samochód 3-letni i na ten moment brak jakichkolwiek usterek.
Skoda Octavia III Kombi