Lista ocen Skoda Octavia IV Liftback (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Posiadacze O4 to zwykle dawni posiadacze O3 i wydaje im się że mają super auto jednak jakość poszła w innych marka o krok a nawet porównując z Skodą o sto do przodu . Kią , Mazda , Peugot ,BMW , Audi itp miażdżą Skodę pod tym względem
~Kzi
Liftback 2.0 TDI 150KM 110kW
Prywatnie nigdy nie spojrzałbym na skodę za 120k PLN. Tym bardziej że w ofercie bylo dodatkowe wyposażenie a w czasie oczekiwania byl telefon z skodynze musimy dopłacić albo zrezygnować z zamówienia. Tragedia w najwiekszym salonie w Wawie.
~Tomek K
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Jak kupowałem na wyprzedaży rocznika w styczniu 2021 to nic lepszego na rynku nie znalazłem, ale to był chyba ostatni moment, gdzie jeszcze dawali sensowne rabaty. Teraz cena to kosmos, ale to nie tylko w Skodzie.
~Miś
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Jest BARDZO DROGO. Lecz... kiedy zrównamy wyposażenie Skody z np Ceedem cena wychodzi podobnie. Jakość wnętrza w porównaniu do Golfa, Kii czy Opla to poziom dla nich nie osiągalny. Bardzo solidne zabezpieczenie podwozia przed korozja.
~N.R.
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Materiały wykończeniowe słabe tanie plastiki kiepska jakość tapicerki , słabe wyciszenie . Na plus spalanie ale to nie lider nie dajcie się oszukać spala mało jak jedziemy bardzo emerycko .
~N.R.
~Robert
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Auto za ponad 100 tys. z wieloma niedoróbkami i problemami. W niewiele wyższej kwocie mamy Audi A4 lub Volvo a to już zupełnie inna bajka. Cena nie jest adekwatna do tego co oferuje Skoda Octavia IV
~Krzysztof
Liftback 1.0 TSI e-Tec Mild Hybrid 110KM 81kW
Jakość wysoka i cena również. Niestety auta są coraz lepiej wyposażone ale również coraz droższe. Przy budżecie ok. sto tysięcy nie znalazłem nic bardziej godnego zainteresowania.
~Krzysztof
Liftback 1.0 TSI e-Tec Mild Hybrid 110KM 81kW
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia IV Liftback
5,2
~Robert
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Stosunek jakości do ceny dość dobry, aczkolwiek tak jak pisałem końcowy efekt psuje mnóstwo niedoróbek i za to minus bo dopłacając do VW lub Audi zapewne by ich nie było.
Skoda Octavia IV Liftback