Lista ocen Skoda Rapid II Liftback (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafał
Liftback 1.6 TDI 115KM 85kW
tutaj zaczyna się koszmar: - 2 x wymieniany stabilizator (wada produkcyjna) - uszkodzona wiązka kabli przy katalizatorze (wada produkcyjna) - przegryziony podciśnienia podciśnienia przez kunę (wada produkcyjna przewodu - smaczny dla kun) - uszkodzony czujnik zamknięcia klapy (wada produkcyjna) - skrzypiąca szyba przy podnoszeniu od str. kierowcy - skrzypiące zawieszenie jak w starym Ikarusie (serwis zaleca smarowanie zawieszenia na...
~Tomasz
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Niestety pomimo nabycia nowego egzemplarza koszty napraw okazały sie stosunkowo wysokie. - mechanizm podnoszenia przednich szyb padł pod 2 latach najpierw prawa później lewa, tylne na korbę opadają same!!!!!!!!!!!! - klips do sładania fotel 3x wymieniany w autoryzowanym serwise - "mechanizm" regulacji lusterem 2x na kazde lusterko - gałka zmiany biegów - odpadła - kierownica zniszczona po 50 000 musiałem dodatkowo obszyć skórą żeby...
~Ebit
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
jedna żarówka przez 1,5 roku i 20 000km, problematyczne skrzypiące uszczelki drzwi wymagające specjalnej troski - co 2-3 mycia dokładne suszenie i spryskanie silikonem w spreju załatwia sprawę. dość miękki lakier - powstają mikro dołki od kamieni itd. Mam biały akryl niemetalik
~Marcin
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Piski z kół przednich których serwis nie chce usunąć w ramach gwarancji. Klocek nie cofa się od tarczy. 3 wizyty i nic się nie zmienia a trzeba płacić bo to część eksploatacyjna i nie podlega naprawą gwarancyjnym.
~kajko
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Po prostu świetna i dobrze rokuje z uwagi na solidność wykonania np. lakier nie odpryskuje, nie rysuje się łatwo od brudu, plastiki nie pękają, nie wypaczają się, są solidnie spasowane i nie wydają dziwnych dźwięków
~andreas07041987
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Wszysko jest ok tylko 3 rzeczy mnie drażnią. - Ciężki materiał do czyśzczenia pod wycieraczką na nogi. - Nie podoba mi się podłokietnik, przeszkadza przy zaciąganiu ręcznego. - Wyciszenie samochodu
~pablo_fso
Liftback 1.6 TDI 105KM 77kW
Kuleje jakość wykończenia wnętrza. Skrzypiące fotele, skrzypiące zawiasy schowków, opadające osłony przeciwsłoneczne, tekturowa podsufitka w rocznym aucie nie wyglądają dobrze.
~Adam
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Bardzo lekkie stuki w prawym tylnym kole, jakby stabilizator. Nie wiem czy wada fabryczna, czy skutek jakiejś dziury, ciężko stwierdzić
~wolo
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
w ciagu 17tys km - tarcie kol przednich przy max skrecie w lewo lub prawo, piszczenie 1 biegu wentylacji przy wlaczonej klimie, zacinanie biegu wstecznego.
Dziennik kosztów dla Skoda Rapid II Liftback
6,3
~Mikołaj
Liftback 1.2 MPI 75KM 55kW
225 tyś km. Wymienione przy 200 tyś amortyzatory przód tył, łączniki stabilizatora oraz regeneracja alternatory. Innych usterek brak
Skoda Rapid II Liftback