Lista ocen Skoda Rapid II Liftback (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ebit
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Kwestia dyskusyjna - po 105 000 km profilaktycznie wymieniłem łańcuch rozrządu w ASO. Koszt 1050zł + olej, i mam święty spokój. Terkotanie przy porannym rozruchu pojawia się w tym silniku b.często, pomimo zapewnień ze po 2012 roku łańcuchy są już ok. Wg zapewnień producenta poranne terkotanie jest naturalnym objawem, i nie grozi przeskoczeniem czy zerwaniem łańcucha. Niemniej jednak po wymianie cisza, spokój. Jeśli opisywana w prasie...
~rafał
Liftback 1.6 TDI 115KM 85kW
- nieszczelność kabiny (kabina wymieniona / naprawiona po 1,5 miesiąca w serwisie) nie chce wiedzieć ile by kosztowała taka naprawa po gwarancji. Skutkiem było zalewania podłogi pasażera po deszczu. Sama diagnoza trwała pół roku - serwis nie mógł znaleźć przyczyny i kazał mi samemu ją odszukać (salon skody gdańsk grunwaldzka)
~Czy to ma znaczenie
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Po pierwszym tygodniu jazdy auto weszlo w tryb awaryjny. Okazalo sie, ze przyczyna bylo fabrycznie zle polaczenie przewodow elektroniki. Ale po tym juz spokoj
~Tomasz
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
rozrząd - wyciągnięty wymiana 2700zł w autoryzowanym serwisie uszczelka pod głowicą sprzęgło w tynych drzwiach zbiera sie woda - brak słów komentarza
~mm
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Wymiana turbo po 60kkm (gwarancja), mimo wzorowej 'pielęgnacji' i skrupulatnego dbania o turbinę . Brak wcześniejszych objawów nadchodzącej usterki.
~kajko
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Oby tylko tak dalej to będzie super a;e auto nie ma nadmiaru nowinek tech. i różnych żadko używanych bajerków więc powinno być dobrze
~Marek Kusiński
Liftback 1.6 TDI 105KM 77kW
Turbo, wtryski, dwumas, drgania na kierownicy, woda we wnętrzu - we Fiacie jest Gorzej - napewno
~Adam
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Na razie brak usterek, ale przy tym przebiegu nie może być inaczej - bo gdyby była auto byłoby szmelcem.
~rapidek
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Swietny samochod, dobra ergonomia, prosty i funkcjonalny, samochod rodzinny . Polecam
~wolo
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
brak usterki poważnej. może poza tym zacinającym się biegiem wstecznym.
Skoda Rapid II Liftback