Lista ocen Skoda Rapid II Liftback (46) - Widoczność

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Żabka
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Właściwie powinna być wyższa ocena, bo ograniczenia w widoczności generuje głównie typ nadwozia. Liftback ma zawsze mocno pochyloną szybę tylną i wysoko uniesiony bagażnik, stąd widoczność do tyłu jest w autach tego typu ograniczona "genetycznie". Czujnik parkowania obowiązkowy!. Dodatkowo lusterka boczne winny być o cal większe - ale to kwestia indywidualnego gustu.
~wolo
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Brak uwag. wszystko pięknie widać. nawet do tyłu. minusem zwykly szyby które nawet w dzien gdzie jest 15 stopni a swieci słonce potrafia wpuscic tyle ciepla do srodka ze ciezko wejsc do auta.
~kajko
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
zawieszenie raczej twarde ale nie łamie kręgosłupa jest po prostu zwarte i sprężyste jak w golfie,np. ok 250 kg ładunek z 1 pasażerem dał radę przewieść bez problemów
~Robert
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Beznadziejnie. Auto jest twarde komfortu nie ma. Załadowane auto na przejeżdzie kolejowym dobija tyłem. W wersji liftback widoczność do tyłu mocno ograniczona. Czujniki w wyposażeniu.
~Michal_87
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Widoczność dobra, choć do tyłu z uwagi na typ samochodu (liftback) jest ograniczona, ale z pomocą przychodzą czujniki cofania. Lusterka są bardzo dobre, jak i widoczność w nich.
~Marcin
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
rewelacji nie ma ale też nie ma co narzekać - czujniki cofania są :-) przy zakrętach trochę przeszkadzają przednie słupki - czasem zasłaniają pieszych przy włączaniu sie do ruchu...
~ciernik
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Bardzo dobry. Dużo miejsca w środku, szczególnie w 2. rzędzie siedzeń.W Wersji ambiente+pakiet zimowy ma wszystko czego potrzeba. Dla wybrednych polecam style.
~PJ40
Liftback 1.2 MPI 75KM 55kW
Wystarczająca, ale bez rewelacji. Ja mam problem z prawą stroną samochodu, ale mam nadzieję że się przyzwyczaję. No i w lusterku nie widzę dzieci :(
~pablo_fso
Liftback 1.6 TDI 105KM 77kW
do przodu i na boki OK. Jedynie z powodu silnego pochylenia tylnej szyby widocznośc jest ograniczona do tyłu. Pomagają czujniki cofania (w opcji).
~Robert
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Bardzo dobra. Przy cofaniu przydają się czujniki cofania. Widoczność na boki bardzo dobra. Lusterka duże, które dodatkowo pomagają w obserwacji otoczenia.
Skoda Rapid II Liftback