Lista ocen Skoda Rapid II Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW 2012-2015 (19) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rapidtsi1297
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Rapid cale 5 lat przetrwał bez zarzutu i najmniejszej awarii a był uzytkowany raczej ostro bez ceregieli, a nadal wygląda jakby niedawno wyjechal z salonu -lakier błyszczy sie idealnie przez co jak jest wypucowany to nie ma porownania- inne kilkuletnie auta wyglądają przy nim jak wyblakłe. Oczywiscie to auto budzetowe ale mimo to wszystko jest przezwoicie spasowane i dziala zawsze w upale czy mrozie tak jak powinno. Najwiękasze zalty tego...
~rs1983
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Na poczatku trzeba sobie odpowiedziec, czy stac nas na samochod kalibru Passata / Audi A4 / Hondy Accord, czy tez wolimy kupic cos znacznie tanszego. Jesli to drugie, to w tym momencie mozliwosci sa dosc ograniczone i ewentualne uwagi (ponizej) bedziemy sami sobie zawdzieczac. Rapid byl kupiony troche z braku czasu i dlatego, ze szybko byl potrzebny wiekszy samochod, natomiast niestety drugi raz juz bym sie nie zdecydowal na ta marke....
~Michal_87
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Samochód bardzo wygodny w środku, dużo miejsca zarówno dla pasażerów siedzących z przodu, jak i z tyłu, ogromny bagażnik. Widoczność bardzo dobra, dobre prowadzenie. Samochód dynamiczny i ekonomiczny. Jedyną wadą jest wrażliwość nadwozia na podmuchy wiatru, np. podczas wyprzedzania tirów, lecz łatwo to skorygować kierownicą. Generalnie jak za tą cenę samochód godny polecenia. Przd zakupem rozważałem kupo Mitsubishi Lancera, Opla Astry,...
~Żabka
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
To nie jest pierwsze moje nowe auto ani nie pierwsza Skoda. Wiedziałem, czego można się spodziewać po tej marce i dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem: prosty, stonowany, nieprzebajerzony, dobrze wykonany liftback z mnóstwem miejsca w środku, żwawym silnikiem połączonym z genialną, sześciobiegową skrzynią, technicznie bliźniaczym z fabią/polo/ibizą, co gwarantuje popularne i tanie części.
~Bart
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto do normalnej jazdy. Nie nadaje się na wyścigi ale można nieźle przycisnąć. Bardzo duży bagażnik. Nawet długie podróże nie są wykańczające. Wygodne fotele, podłokietnik i inne cuda... "Plastiki" typowe dla Skody, nie powalają ale bywają gorsze. Stylistyka prosta przez co samochód nie wygląda w środku jak statek kosmiczny. Zależy co kto lubi. Ja lubię prostotę.
~mm
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo dynamiczne auto: 0-100: 9,8s (testy w jednej z gazet). Niezłe prowadzenie w zakrętach, wyśmienite hamulce. Niskie spalanie. Olbrzymi bagażnik jest dużym atutem. Ta wersja nadaje się na polskie drogi - można nią skutecznie wyprzedzać.
~Przemek
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto jest super. Jeździ jako samochód rodzinny. Dwójka dzieci plus pies i kot ;) Jakość ok. Spalanie przyzwoite. Dynamika z zapasem. Jak ktoś narzeka na plastiku to lepiej niech w audi zainwestuje a nie marudzi.
~Tomek
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jest ok, jeżeli kupimy samochód używany 3-4 letni, gdzie zostały usunięte już te pierwsze usterki wieku dziecięcego.
~dawid
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto kupione nowe ze szklanym dachem w pełnej opcji jako prywatne. na chwile obecną mam ją już 1,5 roku i nie ma zastrzeżeń.
~Robert
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Typowy średniak wśród samochodów klasy b z doczepionym bagażnikiem. Chociaż nie powiem, sylwetka bardzo mi się podoba.
Skoda Rapid II Liftback