Lista ocen Skoda Rapid II Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW 2012-2015 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Żabka
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto jest przyjemnie wyciszone. Ładny dźwięk silnika dochodzący do wnętrza kabiny w postaci niskotonowych pomruków jest przyjemny dla ucha i niemęczący. Sytuacja zmienia się diametralnie po przekroczeniu 140 km/h. Natychmiast w samochodzie robi się bardzo głośno, a dźwięki są irytujące - kakofonia opon, opływającego wiatru i wyjącego silnika. W Fabii tego nie ma. Tyle tylko, że w naszym kraju nie ma się gdzie rozpędzać to takich prędkości...
~andreas07041987
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Z wyciszenia jestem mniej zadowolony, Bo spodziewałem się trochę lepszego wyciszenia. W lagunie Miałem lepsze powiem szczerze. Można szybko sprawdzic wyciszenie samochodu ustawiając głośno muzykę i wyjśc z samochodu. Odrazu zauwazymy że nie dali wystarczająco mat wyciszających. Ale da się przezyc ...
~Robert
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Wyciszenia silnika brak. Przy przyspieszaniu donośnie go słychać, na postoju cicho jak makiem zasiał. Można się ratować podgłaszając radio tylko głośniki tragedia! Zawieszenie pracuje cicho.
~Michal_87
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Samochód bardzo cichy w środku, przy małych prędkościch w samochodzie panuje zupełna cisza. Głośniejszy staje się przy wyższych prędkościach, ale nie jest to hałas, kóry bardzo przeszkadza.
~kajko
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Cx 0,29 mówi sam za siebie i w zasadzie nie ma powodów do narzekania choć szum opon słychać na szorstkiej nawierzchni ale lepiej to niż wycie silnika, poza tym jest OK
~nieskodziarz
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Słychać turbo przy ostrym przyspieszaniu ale jest to nawet fajne trochę sportowe brzmienie taki basowy warkot
~Tag585
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Powyżej 130 km/godz. słychać szum z przednich kół. Silnik spoko. Pewnie to zasługa sześciostopniowej skrzyni.
~rs1983
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Powyzej 100km/h slycha silniczek i sprezare co przy dluzszej jezdzie doprowadza do szewskiej pasji
~Marcin
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
do 140 jedziemy w miarę komfortowo do max 160 km/h później silnik i słąbe wyciszenie dają sie we znaki.
~Przemek
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Do 130 ok, powyżej szum wiatru i silnik zaczyna być słyszalny.
Skoda Rapid II Liftback