Lista ocen Skoda Rapid II Spaceback Facelifting (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Wnętrze to klasyka Volkswagena. Minimalistyczne proste kształty, drobne przetłoczenia. Wszystko jest na swoim miejscu, równo ułożone. Na ogromną pochwałę zasługują fizyczne przyciski przy radiu SWING. Siedzenie kierowcy jest regulowane w bardzo dużym zakresie i nawet osoby powyżej 2m znajdą miejsce na nogi. Wszystkie przełączniki i wskaźniki są pod ręką. Pomaga także wyświetlacz MaxiDot i jego konfiguracja z kierownicy. Jednym pokretłem można...
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Jak to w Skodzie, klasycznie, utylitarnie, minimalistycznie. Wszystko jest tam gdzie powinno być, bez szału, bez wodotrysków, poprostu auto. Przeszkadza trochę podłokietnik w dostępie do ręcznego bo jest trochę na dokładkę. Na szczęście jest rozkładany więc rozkładam go właściwie wyłącznie na trasie, po mieście podłokietnik składam żeby mi nie przeszkadzał. Projektowi wnętrza bliżej do segmentu B niż C a więc takie rzeczy jak tunel środkowy ze...
~SKSK
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Ergonomia na najwyższym poziomie. Schowki, skrytki na plus. Prosta, klasyczna budowa deski rozdzielczej i panelu z przełącznikami. Czytelne ładne zegary. Bez polotu ale praktycznie a to w tym samochodzie jest najważniejsze! Troszkę wysoki próg bagażnika i ciężko sięgnąć na jego koniec. Uznaje to jednak za plus bo bagażnik jak na ten rodzaj samochodu jest bardzo duży. 4 osoby na tygodniowy wyjazd spokojnie się zapakują.
~Jacek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Przyciski i wskaźniki ok. ,gorzej z siedzeniami.W komputerze warto ustawić "światła dzienne włączone" - inaczej w położeniu przełącznika świateł na auto - nie świecą się żadne (w dzień).W ten sposób dostałem mandat.
~Mxx_rs
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko pod ręką. Jedyny minus to włączanie podgrzewania lusterek pokrętłem od ich regulacji zamiast razem z podgrzewaniem tylnej szyby.
~Wojtek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Tutaj kwestia wzrostu i gustu. Fotele mogą być średnio wygodne i w korkach może męczyć się noga od gazu/hamulca. Dużo zależy od wzrostu i przyjętej pozycji.
~kubuss21
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu. Intuicyjna obsługa. Jedyne co mi się nie podoba bo miejsce na kubki przed gałką zmiany biegów.
~Karol
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko na swoim miejscu czytelne
Skoda Rapid II Spaceback Facelifting