Lista ocen Skoda Rapid II Spaceback Facelifting (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Po przejechaniu ponad 4k km w cyklu mieszanym (w zasadzie w 3/4 to autostrady) spalanie utrzymuje się w okolicach 6l/100. Jeżeli chodzi o inne koszta - nie wydają się one być wysokie. Opony ze średniej półki dzięki felgom R16, są stosunkowo niedrogie. Ponad to ubezpieczenie powinno również oszczędzić nie jeden portfel. Póki co, tylko lać benzynę i jeździć.
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Niskie spalanie w okolicach 5l, oleju nie bierze, serwis olejowy póki co miałem za darmo od Skody, ale z tego co się pytałem to serwis filtry, olej + robocizna 636 zł brutto więc nie ma tragedii.
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Niskie spalanie, stosunkowo tanie przglądy i serwisy w Skodzie. Niższy segment to także mniejsze koszty na przykład zakupu opon. Generalnie jestem bardzo zadowolony.
~SKSK
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Przez rok wydałem jedynie 450zł w ASO na wymianę oleju na życzenie po 15tys km (interwał producenta wynosi 30tys). Poza tym auto nie kosztowało nic więcej.
~Karol
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Paliwo mogło by byc tańsze, ale samochód pali przyzwoicie przy moim stylu jazdy jw zakresie 1900-3000 obrotów :)
~kubuss21
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Nie żałuję sobie a średnie spalanie na poziomie 6 litrów bardzo cieszy. Dynamiczna benzyna ze spalaniem Diesla.
~Rav
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Spalanie dalekie od deklaracji ale to chyba taki standard w grupie VAG.
~Jacek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Po mieście przy dość dynamicznej jeździe pali ok.8l.
~Marcin
Spaceback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Za wysoka cena bazowa tej wersji.
Skoda Rapid II Spaceback Facelifting