Lista ocen Skoda Rapid II Spaceback Facelifting (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Konkurencja nie śpi i w tej cenie można kupić auta o dużo odważniejszym design czy takie które już pełną gębą plasują się w segmencie C (co wcale nie oznacza że mają więcej miejsca w środku, polecam sprawdzić testy autocentrum). Sytuacje ratuje oferta kredytów i leasingu. Jednak ciężko jest przebić innym to co oferuje Volkswagen Bank w kwestii finansowania auta. Oferta szczególnie pod firmę jest bardzo dobra.
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Świetny stosunek jakości do ceny. Z jakiegoś powodu Rapid ma w Skodzie jedne z największych upustów. Właściwie bez targowania się dostałem prawie 15 tys rabatu i wyjechałem z salonu płacąc niespełna 60 tys. z całkiem przyzwoitym wyposażeniem, 110 konnym silnikiem i 6 biegową skrzynią, super.
~Jacek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Po zniżce kosztowała ta skoda 60tys. Jakość ogólnie dość dobra ,ale np. łatwo rysują się plastiki szczególnie na radiu, jakość tapicerki też nie najlepsza - siedzenie mechaci się, za to kierownica miła w dotyku i w zimę nie zimna( zobaczę co będzie latem).
~Rav
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Samochód zdecydowanie warto tych pieniędzy, zwłaszcza jeżeli uda się go kupić w wyprzedaży lub promocji, standardowe ceny dla Skody są raczej z kosmosu ;)
~SKSK
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Stosunek bardzo dobry. Szczególnie teraz gdy salony wyprzedają poprzednie roczniki w naprawdę atrakcyjnych cenach.
~kubuss21
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Podstawowa wersja spoko, ale jak w moim przypadku trochę doposażenia i robi się drogo. A jakość niestety "plastikowa".
~Karol
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Wersja Ambition
~Wojtek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Według mnie, bardzo dobra.
Skoda Rapid II Spaceback Facelifting