Lista ocen Skoda Rapid II Spaceback Facelifting (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Jest dobrze ale mogło by być lepiej. Przy prędkości autostradowej da się swobodnie rozmawiać z osobą w drugim rzędzie siedzeń i nie budzić przy okazji śpiącego dziecka więc nie jest źle. Oczywiście do aut segmentu D brakuje ale jest naprawdę przyzwoicie. W mieście, przy małych prędkościach jest bardzo cicho. Silnik jest bardzo dobrze wyciszony i poniżej 3-4k obrotów jest właściwie niezauważalny.
~Andrzej
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Do Lexusa mu daleko ale i tak jest lepiej niż w mojej poprzedniej Hondzie Civic VIII. Silnik jest bardzo dobrze wyciszony, jedyne dźwięki to szumy opływowe powyżej 120 kmh. Przy 120-140 da się spokojnie rozmawiać, powyżej trzeba podnosić głos/podkręcać radio.
~Wojtek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Zostałem pozytywnie zaskoczony jakością wyciszenia. do prędkości około 150km/h nie słychać znaczącego wzrostu natężenia szumu we wnętrzu. Można normalnie rozmawiać, bez podniesionego głosu.
~SKSK
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Powyżej 120km/h słychać wyraźnie szum opon i opływającego powietrza co może przeszkadzać. Ogólnie silnik słychać w takcie pracy ale jego dźwięk nie męczy (mimo iż to 3 cylindry!)
~Mxx_rs
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
W każdym z obejrzanych przeze mnie testów wskazywano bardzo dobre wyciszenie Rapida po liftingu. Nie wiem jak było przed ale faktycznie auto, jak na tę klasę jest wyciszone świetnie.
~blindmen
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Dopuki jedziesz przez miasto i to nie słychać gwizdawki ale w nocy na trasie męczy mnie hałas wyjącego 1.0 Trzeba go kręcić przy z 140 a to bardzo słychać.
~Rav
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Naprawdę dobrze wyciszony samochód jak na tę klasę, do 100 jazda bez problemowa...a do 140 bez większych problemów.
~Karol
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Powyżej 130 km/h trochę się robi hałasliwie ..
~kubuss21
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Trochę szumi w środku przy wyższych prędkościach.
~Jacek
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Trochę słychać lekki szum podczas jazdy(może to tubina?)
Skoda Rapid II Spaceback Facelifting