Lista ocen Skoda Rapid II Spaceback (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vossenhall
Spaceback 1.6 TDI 105KM 77kW
Skoda Rapid II
Twardawo, wiec na fajnych plaskich kretych drogach na ogumieniu 185/60 r 15 mile zaskakuje ale to tylko belka skretna wiec bez przesady. Gorsze drogi to z kolei puka i stuka, zima strasznie trzeszcza gumy stabilizatora na poprzecznych ogranicznikach tzw lezacych policjantach ale i jak wpadniesz w dziure to uslyszysz takze. Proponuje podglosic wiec radiu i nikogo zima nie wozic zeby sie nie wstydzic.
~BB
Skoda Rapid II
Powyżej 130-140km/h robi się trochę niestabilnie. Nie oszukujmy się, że jest to b. małe auto miejskie tylko samochód aspirujący do klasy kompaktów. Powyżej 150km/h trzeba być bardzo skupionym i spiętym na trasie. Mam porównanie z innymi autami podobnymi gabarytowo to rapid nie trzyma się drogi tak jak konkurencja. Sam układ jezdny przy mniejszych prędkościach jest ok
~miroslaw_k
Skoda Rapid II
tu narzekać nie ma co, promień skrętny większy niż w fabii II, na drodze nie myszkuje, do szybkiej sportowej jazdy raczej się nie nadaje, ale to auto nie jest do tego stworzone. Ma z mozołem pochłaniać setki tysięcy kilometrów w miarę bezawaryjnie, a nie ścigać się na torze. Jest OK.
~Miro
Skoda Rapid II
Szału nie robi, polskie dziury i zimowe warunki nie uprzyjemniają jazdy. Ale na równych drogach jest fajnie. Układ kierowniczy wspomagany elektrycznie, jedziesz wolno na parkingu, kręcisz paluszkiem, jedziesz szybko, kierownica twardo reaguje. Potrafi trochę myszkować na drodze.
~eklime
Spaceback 1.4 TSI 122KM 90kW
Skoda Rapid II
Prowadzenie dość pewne, podatność na podmuchy wiatru. Zawieszenie twarde, wyczuć można rodzaj powierzchni. Bardzo brzydko wybiera nierówności poprzeczne. Tylne zawieszeni sprawia wrażenie jakby miało się urwać.
~Jan
Spaceback 1.2 TSI 110KM 81kW
Skoda Rapid II
Belka skrętna z tylu nie zapewnia nalezytej przyczepnosci przy jezździe po zaketach. Ale dla Kowalskiego wystarczy. w koncu ma byc tanio
~Paweł
Spaceback 1.2 MPI 75KM 55kW
Skoda Rapid II
Czasem buja - trochę za miękkie zawieszenie. Ale dla kobiety to akurat jest właśnie plusem..:P
2,0
~Tomek
Spaceback 1.4 TDI 90KM 66kW
Skoda Rapid II
przy większych prędkościach "buja" i słabo trzyma się drogi, nieprecyzyjna kierownica
~r2d2_dawid
Spaceback 1.6 TDI 105KM 77kW
Skoda Rapid II
Mi pasuje , czuję auto a ono robi co chcę choć jeździłem lepszymi to ten jest poprawny, taki jak ma być.
~kierownik50+
Spaceback 1.2 TSI 105KM 77kW
Skoda Rapid II
Poprawnie się prowadzi szczególnie na niskoprofilowych fabrycznych 17 calowych oponach.
Skoda Rapid II Spaceback