Oceny Skoda Rapid II Spaceback

Skoda Rapid II Spaceback - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (23)

~miroslaw_k
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
elastyczny, oszczędny i w miarę cichy - to, czego oczekuję w trakcie pokonywania długich odcinków. Przydałoby się trochę więcej koni.
3,4
~BB
~Miro
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Mnie to auto się bardzo podoba. Silnik dynamiczny, oszczędny. Sporo miejsca w środku i sporo światła. Może brakuje mi czujników cofania i lepszego radia ze sterowaniem z kierownicy. Schowek jest mało ergonomiczny - głęboki i niski, żeby było śmieszniej w mojej wersji nie lampki schowka - tu księgowi przegięli :-) Wkurzająca jest elektryka szyb - lewą opuścisz chwilę przytrzymując klawisz, w górę musisz trzymać. Z prawej strony musisz trzymać...
~Jan
Spaceback 1.2 TSI 110KM 81kW
Bardzo udany silnik skody (VW). Zapewnia dynamiczną jazdę przy względnie niskim spalaniu
3,1
~ADE
Spaceback 1.2 TSI 90KM 66kW
Jest skrojony do tego auta.
~Użytkownik SRS
Spaceback 1.6 TDI 105KM 77kW
Silnik bez zarzutu. W zimie, przy ujemnych temperaturach (-5C, -10C itd.) rozgrzewa się około 4-5km, nie jest to żaden problem (tylko trzeba "mieszać" biegami żeby na nierozgrzanym nie przesadzać z obrotami). Moim zdaniem dynamika bardzo dobra. Przy wyprzedzaniu i przyspieszaniu "idzie" bez żadnego problemu (tzw. "mułowatości" absolutnie nie można mu zarzucić).
~Mic
Spaceback 1.2 TSI 90KM 66kW