Lista ocen Skoda Superb II Kombi Facelifting (19) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~malgorzata
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
"Wienc" tak - jak się człowiek przesiadł z diesla palącego w porywie 6 na mieście, to teraz 10l/100km benzyny robi wrażenie. Zwł,że tankuję 100-kę (chyba tylko Shell ma nitro plus czy jakoś tak - podobno lepsza,zwł do nowych aut.), to wychodzi sporo. Nie musiałam inwestować w części, więc nie wiem jak z tym.
~Slim
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
W serwisie jeszcze nie byłem, ale pzeglądy saco ok. 30 000 więc nie powinno być źle, serwis Skody nie należy do najdroższych na rynku więc nie spodziewam się nieprzyjemnych niespodzianek. Co do spalania to więcej od OctaviiII 1.9TDI o ok. 1,5-2 litry na 100. Nie mało, ale auto większe, silnik mocniejszy - więc do zaakceptowania.
~Mateusz
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
jak to diesel, póki się nie zepsuje to bedzie spoko, trzeba pamiętać o wymianie oleju na czas- zmieniam co 15 tys silnik nie jak każe serwis - nie wierzę w long life, oraz co 60 tyś w skrzyni (mowa o DSG) hamulce, rozrząd filtry ceny normalne, serwis również ok
~Grzesiek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Nic mi się nie zepsuło. Przeglądy też rozsądna cena a spalanie po niżej tego co zakładałem. Rozsądne relingi (nie jakieś udziwnione szyny) pozwoliły wykorzystać wszystkie elementy bagażników jakie miałem wcześniej.
~Adrian
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Do tej pory tylko tankowanie Powiem szczerze spalanie 4.2 na trasie ( urlop ) około 2tys km przy prędkości miedzy 80 a 120 rewelacja Po mieście spalanie 7-8 co tez mnie zadowala w 100%
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Przeglądy tańsze niż małego benzynowego Suzuki żony, spalanie małe. Jak na wielkość auta koszty utrzymania na niskim poziomie.
~Marek
Kombi Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Bardzo przyzwoite z jednym wyjątkiem: zapotrzebowanie na paliwo skrajnie inne od danych producenta ok. 7,5-10 / 100 km
~Sylwek
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto mam od listopada 2016, oprócz 2 serwisów wymiany olejów i filtrów spokój. Auto mam od nowości, ma już przejechane 73 tysiące km
~Konrad
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Póki co bez zastrzeżeń a koszt pierwszego przeglądu jest niższy niż w Mitsubishi Lancer 1.6, którym jeździ żona.
~superb_truper
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Trudno cokolwiek powiedzieć po przejechanych 4000 km. Za często się tym tankuje niestety.
Skoda Superb II Kombi Facelifting