Lista ocen Skoda Superb II Kombi Facelifting (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo dobry nawiew na przód ina tył w słupkach bocznych oraz w podłodze. Zimą ciepło, latem nie za gorąco. Bardzo dobrze się sprawdza wentylacja foteli. Bardzo sprawdza się ogrzewanie postojowe. Zimą gdy samochód jest na dworze naciskam pilota i wychodzę po 15 minutach i mam oszroniony, ciepły samochód i zero problemu z odpaleniem diesla nawet przy mrozach. To na prawdę bardzo przydatny dodatek.
~superb_truper
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Na razie korzystam z klimy, która jest całkiem niezła. W mondeo co prawda ustawiała się co 0,5 stopnia Celsjusza... ale chłodzi dobrze. Plusem superba jest to, że kratki wentylacyjne kierowcy wieją w zimie szybko ciepłym powietrzem bezpośrednio na palce rąk, co przy niepodgrzewanej kierownicy jest bezcenne. :)
~Slim
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Za sprawą nagrzewnicy ciepło jest właściwie od momentu uruchomienia silnika, klimatyzacja potrzebuje trochę czau bo i jest sporo do schłodzenia, ale po kilku minutach jest super. Nawiewy na tylne siedzenia sprawiają, że i tam temperatura jest odpowiednia czy to w zimie czy w lecie.
~malgorzata
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Sprawdza się na milion procent. Ogrzewanie przedniej szyby - o rany, jaka radosć i komfort o poranku! Nadmuch, klima - super. Jedynie zapach przy przejściu z klimy na wentylator nieciekawy, ale muszę iść do serwisu.
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Działa wydajnie, choć brakuje możliwości regulacji temperatury co pół stopnia, jest tylko ce pełne stopnie. Dobrą opcją okazała się podgrzewana przednia i szyba i podgrzewane dysze spryskiwaczy.
~Adrian
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Szybkie podgrzewanie szyby uważam za duży plus. Klimatyzacji ( chłodzenia ) nie testowałem ze względu na to iż auto odebrałem miesiąc temu i nie było potrzebne. Mam nadzieje że działa ;-)
~radziu
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jak narazie klima dziala bez zarzutow odnosnie ogrzewania bedzie mozna cos wiecej napisac w nadchodzacych miesiacach. Czekam rowniez na moment gdy bede mogl sprawdzic ogrzewanie przedniej szyby.
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Zimą dość długo się nagrzewa jak to diesel. Klimatyzacja przeciętnie precyzyjna, czasami miałem wrażenie, że niezbyt dokładnie utrzymuje zadaną temperaturę.
~Marek
Kombi Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
W zimie silnik momentalnie się nagrzewa wraz z wnętrzem. Układ klimatyzacji również bez zastrzeżeń
~TestMan
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Poprawna wentylacja, ciekawie wyglądają wloty powietrza na słupkach środkowych dla pasażerów z tyłu.
Skoda Superb II Kombi Facelifting