Lista ocen Skoda Superb II Kombi Facelifting (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Samochód na prawdę fajny, ale niestety ma jeden feler (dlatego tylko 4 i to z minusem). Otóż fatalnie jest zrobione szycie przednich foteli skórzanych (fotele wentylowane). Po bokach jest taka wystająca nakładka z niewygodnymi WYSTAJĄCYMI szwami. To uwiera gdy ktoś jest większy lub grubszy jak ja. Ten element firma powinna jak najszybciej zmienić.
~malgorzata
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Kierowca ma miejsca wbród. Pasażerowie - wszyscy-przód i tył - nie mogą mieć lepiej. Jedyny minus - schowki w drzwiach - beznadziejnie małe - niby na dużą butelką, ale tylko wóczas, jak się ją położy i nie używa, i ma się pusty ów schowek. No i szkoda, że hamulec ręczny jest ręczny, a nie tak jak w ówczesnym passacie lub obecnej superb - automatyczny.
~superb_truper
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
4,8 moim zdaniem. W porównaniu z mondeo - niebo a ziemia. Do skorygowania moim zdaniem są ustawienia systemu ostrzegania przy parkowaniu (da się to poprawić? instrukcja jest napisana nie dla ludzi). Za duży margines. Przeważnie wyłączam dźwięk i parkuję "na czuja".
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Wszystko ok, jednak ze względu na długie zwisy zarówno przedni i tylny czujniki cofania z przodu i z tyłu były przydatne, bez nich ciężko wyczuć gabaryty auta. Słupki przednie nie zasłaniają widoczności, powierzchnia szyb duża.
~Sebastian
Kombi Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Mam 185 cm wzrostu, i to jest auto dla mnie. Hektary powierzchni. Wszystko widzę. Rewelacja.Z tyłu to juz nie wiem co napisać ...Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. jak oni to zrobili ? Jerdyny konkurent to S-klasse w langu.
~Dawido K
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Super - prawie. Rozczarowało mnie tylne zawieszenie. Bardzo twarde na kołach 17 cali, w porownaniu do Mondeo to jak woz drabiniasty. Z przodem nie jest tak źle. Bobre właściwości na równych nawierzchniach.
~Slim
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Zdarza sie zaglądać zza słupków przednich w mieście. Poza tym są czujniki z przodu i z tyłu wiec nie ma problemów. Za wzgl. na długość manewrowanie po zatłoczonych parkingach wymaga sporej uwagi.
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Ze względu na gabaryty parkowanie mogłoby być utrudnione ale auto ma czujniki z przodu i z tyłu z wizualizacją na ekranie nawigacji i działa to b. dobrze.
~radziu
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bez zastrzezenm. Pakiet off road dodatkowo podnosi auto o 2cm a reszte ulatwiaja rowniez przednie, tylnie oraz boczne czujniki parkowania
~Marek
Kombi Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Bardzo dobra widocznośc na wszystkie kierunki. W mojej ocenie brak martwego pola. Lusterka boczne i wsteczne czytelne.
Skoda Superb II Kombi Facelifting