Lista ocen Skoda Superb II Kombi (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Z tyłu wiadomo rozpusta, a jak prowadzi moja żona to już nie wiem jak nazwać tę przestrzeń za jej fotelem. Z przodu bez fajerwerków ale jest przestronnie. Gdy przed zakupem porównywałem w salonach z innymi markami to np. Accord pod tym kątem był dla mnie o klasę niżej. Avensis i Mazda 6 też poległy, jedynie Mondeo może się mierzyć z Superbem /oczywiście oprócz przestrzeni z tyłu/. Może jedynie czego bym oczekiwał to troszkę więcej szerokości,...
~luke
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Ciekawa sprawa. Tylnie siedzenia są tak wyprofilowane, że po włożeniu fotelików dziecięcych jest bardzo mało miejsca na szerkość -przez co jeśli dorosła osoba chce usiąśc pomiędzy fotelikami to musi być bardzo szczupła. Więcej miejsca jest w samochodach klasy kompakt np Fosucie. Natomiast podróż dla 4 dorosych osób to wręcz businnes class! Głownie ze względu na ilośc miejsca na nogi. Przereklamowany bagażnik.
~Michał
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Z tego Superb jest znany. Auto jest przeogromne w środku. Fotel można odsunąć od tyłu tak, że nie sięgam stopami do pedałów a jestem dość wysoki. Jeżdzę tylko jako kierowca więc jak czasami usiądę z tyłu to zbieram szczękę z podłogi, tyle jest tam miejsca. 3letnie dziecko siedząc w foteliku próbuje kopnąć w fotel kierowcy i nie może sięgnąć :) Bagażnik też ogromny ale to w Skodach norma.
~Arturo_25
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem dużym chłopakiem :) 190 cm, 120 kg. Z przodu siedzę jak lord... A z tyłu za mną wsiadam i mam jeszcze kilkanaście centymetrów aby dotknąć kolanami swojego fotela. SKODA jest OGROMNA !!!!!!!!! Bije na głowę każdy samochód w swoim segmencie. Nie wiem jak oni to zrobili ale podobnie czułem się jedynie w BMW 7 Long i A8. Kto nie wierzy niech odwiedzi najbliższy salon Skody i zajrzy na tylną kanapę :)
~zbyszekruba
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ogólnie mówiąc miejsca w aucie dla wszystkich pasażerów jest po prostu bardzo dużo - to jest atut tego samochodu. Wchodząc w detale jest już gorzej zwłaszcza w przestrzeni kierowcy gdzie jest troszkę za mało miejsca na prawe kolano wysokiego kierowcy, w wersji Ambition fotele przednie nie posiadają oddzielnej regulacji unoszenia przedniej i tylnej części foteli - jak na klasę tego auto to skandal.
~Cezary
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Dużo przestrzeni. Ułomkiem nie jestem, więc jak się przesiadłem z kompakta, to poczułem się w końcu jak w samochodzie, a nie jak w klatce. Pasażerowie mają mnóstwo miejsca, zwłaszcza z tyłu. Siedzenia wygodne, w opcji ogrzewanie tyłka (w zimie jak znalazł). Duży bagażnik (wiadomo - kombi, choć w sedanie też nie jest mało).
~Łukasz Baścik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wewnątrz Superba możesz poczuć się jak prawdziwy prezes. Choć nie jest to limuzyna pełną gębą to przestrzeń wewnątrz samochodów zadziwia. Pod tym względem nie ma konkurencji w swojej klasie. Zwłaszcza pasażerowie na tylnej kanapie docenią przestrzeń jaką oferuje ten samochód.
~Imroath
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Nie wiele jest limuzyn które zapewniaja więcej miejsca z przodu badź z tyłu. Szczególnie pomiędzy przednimi fotelami a tylna kanapa - tam jest po prostu pół metra ( jak ktoś myśli że bardzo mijam się z prawda to niech wsiadzie do Superba)
~michał
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Miejsca jest pod dostatkiem. To była główna kategoria w doborze samochodu. Mam 193 cm wzrostu i w większości aut nikt za mną nie mógł usiąść. Sprawdziłem Paska i Insignię. Niestety nie dały rady z Superbem.
~pawel1419
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Miejsca jest baaardzo dużo. Ciężko przyzwyczaić się do innych osobówek bo wydaje się że wszystkie są takie małe :) Szybko można się przyzwyczaić do ilości miejsca w aucie.
Skoda Superb II Kombi