Lista ocen Skoda Superb II Kombi (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Imroath
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
2 strefowa klima. Nawiewy na tylny rzad w slupkach. Kiedyś w renault megane przy klimie i nawiewie na max parowala mi szyba - tutaj nie ma takiej opcji.klima daje rade zawsze. Silnik rozgrzewa sie po 2-3 km i ogrzewa wnętrze, jeśli komuś mało to włacza podgrzewanie siedzeń(jest z przodu i z tyłu). jedyny mankament - wentylacja foteli przednich potrafi nieprzyjemnie szumić na długich trasach.
~Arturo_25
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Piszac tę opinię mam prawie 20 stopni za oknem :) Może dlatego wolałbym aby samochód nagrzewał się trochę szybciej. A teraz bez żartów ! - wszystko pod tym względem działa super. Dodatkowo podgrzewana przednia szyba i tylko żal, że podgrzewanie foteli ma tylko trójstopniową regulację (w Pasacie od 0 do 5). Aby oddać honor Skodzie - tylne miejsca również podgrzewane !!! :)
~zbyszekruba
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Samochód dość szybko się ogrzewa, klima działa równie szybko. Regulacja o 1 stopień wydaje mi się nie wystarczająca, 19 stopni jak dla mnie to trochę za zimno a 20 za gorąco, przydałaby się regulacja o 0,5 stopnia. Duża liczba nawiewów zwłaszcza na tylnej kanapie, z możliwością ustawienia nawiewu na szyby dają fajny efekt.
~Mirek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Duża powierzchnia wnętrza, duża powierzchnia szyb, czarny kolor na pewno nie pomagają, ale układ daje rady. Jeśli chodzi o schładzanie to bez zarzutu. Szybko sprawnie i skutecznie. Jeśli chodzi o ogrzewanie to duża kubatura nie sprzyja szybkiemu ciepełku, ale podgrzewane fotel powodują ze poranna jazda w mrozie jest znośniejsza.
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo skuteczna automatyczna klimatyzacja. Sterowanie ma jeden feler, mimo włączonego trybu manualnego samo usiłuje myśleć za kierowcę co zmusza do nieustannego korygowania wcześniejszych ustawień. Jest to denerwujące. Podobnie było w VW, widać nieprzemyślane pomysły niemieckich inżynierów.
~bartol_kbk
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto szybko się nagrzewa, w zimne dni podgrzewane fotele szybko się nagrzewają ( z przodu i z tyłu) Klima w gorące dni wydajnie chłodzi całe auto nawet z tyłu. Plus za możliwość ustawienia indywidualnej temperatury z tyłu.
~Cezary
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Klima dwustrefowa, bardzo przydatna. Ogólnie auto jest dobrze wentylowane, w upały klima daje radę bez problemu. Nic nie paruje, w zimie dość szybko odmraża szyby (choć nie mam opcji podgrzewanej szyby przedniej, to źle nie jest).
~Łukasz Baścik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wentylacja i ogrzewanie działają dosyć wydajnie i radzą sobie z zapewnieniem odpowiedniego klimatu wewnątrz naszego obszernego wnętrza.nowością dla mnie są nawiewy na tylną kanapę umieszczone w środkowych słupkach. Genialne
~Mariusz
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto szybko się nagrzewa i szybko oddaje ciepłe powietrze. W trybie osuszania szyby jest mocny nawiew ale nie taki, żeby urywało głowę. Podobnie jak zimne po wejściu w ciepły dzień . Duży +
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Kombi
6,2
10,2
~mattipicasso
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wentylacja i ogrzewanie to na 100% super.Mam original Webasto na pilota i dziala super.Ogrzewa i wode.Za 20minut juz ma woda 50 stopni i w samochodu jez jest cieplo.
Skoda Superb II Kombi