Lista ocen Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BigPiotr
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dobrze się tym jeździ. Z racji rozmiarów jest to jednak auto na trasę. Tu nie ma kłopotów z trzymaniem się w zakrętach. ESP dość szybko reaguje, na szczęście idzie wyłączyć jak ktoś chce pogłupieć :-) Cisza w środku, dobre tłumienie odgłosów drogi. Wahacze na szczęście nie są aluminiowe czyli tańsze w obsłudze.
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Tutaj spodziewałem się nieco lepszego zachowania, ale nie żebym narzekał - trzyma się lepiej niż moje poprzednie auto (S80), ale po prostu oczekiwałem od nowej konstrukcji nieco więcej.
~Boratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jedynie przy aucie w pełni załadowanym zaczyna czuje się jak trochę pływa. Poza tym zawieszenie ciche i komfortowe. Idealny w długie trasy, które często pokonuję.
~Bania
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dosyc dobrze tlumi nierownosci, ale te nowe amortyzatory, przy szybszyej jezdzie niektore \"przeszkody\" bardzo nie milo przejezdza. Slychac nieprzyjemny dzwiek ;/
~Remek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ukłąd jezdny ok, ale w serwisie przy zakupie barany tak mi ustawiły kąty, że opony na krawędziach były łyse po 30000km. Chyba, że tak wypuścili z fabryki.
~MM
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Na oponach 205/55 R16 jest komfortowo. Na zakrętach czuć że auto jest ciężki i nie poszalejsz ale ogónie udany kompromis między komfortem a bezpieczeństwem.
~Błażej
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto posiada dokładany napęd 4x4 który naprawdę daję radę, samochód w zakrętach sprawia wrażenie przyklejonego do jezdni.
~Aleks
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
jest twardszy niż w innych, ale b.stabilny - czujesz się pewnie nawet przy gwałtownych manewrach na dużej prędkości (pow.120).
~superb
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dobra przyczepność na drodze prostej i zakrętach. Masa własna 1,5 T i ESP znakomicie wpływają na warunki trakcji.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
6,1
~MirMac
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto prowadzi się dobrze- trzeba b się starać aby do akcji włączyło się ESP. Głośna praca na wybojach.
Skoda Superb II Sedan