Lista ocen Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013 (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~superb
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jazda 60 km/h czy 200km/h jest nie odczuwalna. Po prostu auto cichutko mknie po szosie. Mają na to wpływ także dobrze skonstruowane wycieraczki, które w wielu autach po przekroczeniu 120km/h zaczynają hałasować a tu są ciche. Zaznaczam, że oceniam silnik CR, który z zasady jest cichy jak na diesla.
~Marek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wyciszenie na poziomie Fabii, za co się tutaj płaci, jak zobaczyłem czym wyciszają to za głowę się można złapać. W Mondeo było zdecydowanie ciszej a dziwne że jest minimalnie tańszy.
~BigPiotr
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ja nie lubię odgłosu diesla :-( Wyciszenie jest niezłe, ale dla mnie to zawsze klekot. Choć odgłos francuza jeszcze bardziej mnie wkurzał.
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jak na 2 litrowy diesel, to bardzo dobrze. Auto jest pod tym względem dopracowane - ciche mruczenie, również przy większych prędkościach.
~Aleks
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Tu jest sporo do poprawy. Wyciszenie silnika jest OK, ale przy dużych prędkościach wiatr + ząbkownie opon są zbyt dokuczliwe.
~Boratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto z nowym silnikiem pracuje jak pszczółka. Powyżej 120 km/h można nadal normalnie słuchać muzyki, rozmawiać itp.
~Bania
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Honda przy 120-140km/h byla cichsza, to mnie zaskoczylo. przy mniejszych predkosciach, dosyc dobrze sobie radzi z oporem powietrza
~MM
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Mogło być lepeiej - dużo zależy od opon ale przy 120 słychać że to nie 80.
~zadowolony użytkownik
na diesla może być powyżej 180 raz jechałem to trochę zaczyna się głośno robić
~zadowolony
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
zawsze można popracować nad jeszcze lepszym wyciszeniem - im ciszej tym lepiej
Skoda Superb II Sedan