Lista ocen Skoda Superb III Kombi Facelifting (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uzzytkownik
Kombi Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Mam wersję Sportline, a więc teoretycznie usztywnioną. Nie zauważyłem. Jest bardzo komfortowy. Prowadzi się przewidywalnie i sprawnie zmienia pasy, ale nieco za bardzo chce wieźć nas "na chmurce" jak na wersję usportowioną. Minus za to i głośność wybierania nierówności.
~paulo sousa
Kombi Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Bez zastrzeżeń, napęd 4x4 się przydaje, zwłaszcza gdzieś w górach czy na śniegu. Auto jest stabilne na drodze i zapewnia dobry komfort podróżowania. Tendencja do podsterowności, ale to już trzeba się troszkę postarać :)
~JaPan
Kombi Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo komfortowe auto. Przesiadłem się z Octavii ale sporo jeździłem też obecną wersją Mondeo. Superb sprawia pod względem komfortu auta o klasę wyższego niż jest.
~Leszek
Kombi Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Na 19 " buja na normalu jak na morzu. Na sporcie w miarę. Każde odpalenie jest na normalna mimo że zgasiłem na sporcie. Straszna lipa.
~JaPan
Kombi Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Przede wszystkim komfort. Sportowych akcentów brak. Daje pewność prowadzenia nawet na słabszych nawierzchniach.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Ocena ogólna bardzo dobra, choć tak jak wyżej napisałem, oczekiwałem lepszego zachowania w łukach.
~Grzegorz .T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Mało precyzyjny nie wyczuwamy drogi tego co tam się dzieje taki gumowe nie wiadomo co .
~Grzegorz .T.
~MARK
Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Zawieszenie -ok. Wybór trybów zawieszenia .
~Karol
Dziadkowuz