Lista ocen Skoda Superb III Kombi (30) - Karoseria

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Nie wiem w sumie o czym jest pkt. karoseria. Mój komentarz dotyczy wielkości i ogólnego wrażenia o aucie. Absolutnie nie byłem Skodziarzem ani zwolennikiem VAGu ogólnie. Jednak muszę przyznać, że ta konstrukcja robi wrażenie. Ma krótki przód i wpuszczoną pod szybę deskę, więc miejsca w środku jest bardzo dużo. W bagażniku dwie pary sanek i nie musiałem ściągać rolety nad bagażem. Auto przepastne i wygodne. Użytkowałem nowe więc i żadnych...
~Dariusz
Kombi 2.0 TSI 280KM 206kW
Kwestia gustu ale mi się podoba. Duży samochód z dużym bagażnikiem. Ja mam combi więc załadunek nawet dużego gabarytu nie stanowi problemu. Troche mały schowek z prawej strony ale to dlatego że jest w nim odtwarzacz CD. Poza tym pozostałe schowki i uchwyty na napoje itd we własciwych miejscach. Jedyny mały minus to mam siedzenia obite beżową skórą i niestety skóra łapie dosyć szybko brud więc wymaga to regularnych czyszczeń
~Unknown
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Gwiazdka mniej przez wstawki piano black w słupkach, rysują się od patrzenia. Kolor czarny (metalik), po wyjeździe z myjni wygląda świetnie, szczególnie z pakietem chrom na zewnątrz. Niestety po kilku godzinach czar pryska, szczególnie boki samochodu szybko się brudzą. Sama jakość lakieru w porządku, bez zastrzeżeń.
~Damian
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Elementy chromowane są kiepskiej jakości. Chrom po 2 latach odchodzi. Na szczęście mam 4 lata gwarancji, bo w przeciwnym wypadku jakby człowiek chciał by auto wyglądało dobrze to musiałby trochę dopłacić za nowe elementy. Lewarek zmiany biegów był już wymieniany 2 razy na gwarancji (elementy chromowane odpryskują)
~Mike
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Bez uwag - wcześniej eksploatowałem samochody japońskie, które często były bardzo podatne na zarysowania karoserii. Nawet na trudnym czarnym lakierze nie widać wielu smug - choć po części to zasługa powłoki ceramicznej, którą samochód pokryłem.
~Świerszcz
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Nie mam zastrzeżeń jak na razie Jedyny mankament to centralny zamek mikrochip siada w drzwiach kierowcy i dzwinotwieraja się losowo raz otworzy 3 drzwi pasażera a kierowcy trzeba otwierać od wewnątrz raz na odwrót
~RBI
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Dobrej jakości materiały. Nic złego się nie dzieje. Żadnej korozji na razie nie zauważyłem. Elektryczna klapa bagażnika dotąd nie zawiodła. Inne elementy też. Do tego ogromna ilość miejsca dla pasażerów i dla bagażu.
~Bartek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Wygląd kwestia gustu, mi się podobał bardziej od Passata i dlatego jest Superb. Uwaga na przednią szybę, jest dosyć miękka i łatwo porysować usuwając oblodzenie!
~Piotrek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
mój samochód dodatkowo został zabezpieczony korekta lakiernicza u detailera, jestem pewny, że nigdy korozji nie będzie, poza tym skody nie mają takiej tendencji
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III Kombi
7,1
9,3
~Jan
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Auto jest bardzo duże w środku i o to mi chodziło. Jedyny minus to dekory piano black na słupku środkowym - rysy robią się już od patrzenia.
Skoda Superb III Kombi