Lista ocen Skoda Superb III Kombi (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~foreks
Kombi 2.0 TSI 280KM 206kW
Auto jezdzone w nocy, w sniegu deszczu i ma naprawde jedna wielka wade. Deszcz, snieg od razu kapie na i na stale osadza sie na lusterkach bocznych i tylnej szybkie w kombi. Nic nie widac, wycieraczki o niebo za wolne, z tylu nie przylegaja w ogole, spryskiwacz z tylu leje gdzies w gwizdek, a nie na szybe, zatem mamy mala szybka zalepiona blotem w 3/4. Boczne lusterka zawsze brudne i zawsze paruja. Naprawde wtopa duza w aucie za 200k... Nie...
~RBI
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Z tyłu stosunkowo spora szyba, ale przy tych gabarytach nie może być cudów. Ten problem rozwiązuje kamera cofania. Szkoda, że nie chowana pod znaczkiem firmowym, bo po deszczu widoczność spada z powodu zachlapań. Mam już wyrobiony nawyk, żeby przy otwieraniu/zamykaniu klapy bagażnika przetrzeć palcem obiektyw kamery ;-) Do tego lusterka boczne mogłyby być trochę większe.
~Mike
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Jest naprawdę dobrze, świetną robotę czyni kamera cofania, która niestety (z porównaniu z Passatem) mocno się brudzi. Dość duże przeszklenia, niezła widoczność z tyłu (jak na kombi). Niektórym mogą przeszkadzać małe lusterka boczne - moim zdaniem są one w sam raz, zapewniając mniejszą szerokość auta i łatwiejsze parkowanie.
~Dariusz
Kombi 2.0 TSI 280KM 206kW
Bardzo dobra widoczność z kabiny w każdą stronę. To jest duży samochód więc problem martwego pola istnieje jednak załatwiają to czujniki w lusterkach które sygnalizują że coś obok jedzie. Również przy cofaniu kamera wsteczna załatwia wszelkie problemy z widoczności w co może człowiek się wpakować.
~Bartek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Bardzo dobra, mimo rozmiarów samochodu nie ma problemu z parkowaniem. Polecam czujniki do manewrowania autem (np. wyjeżdżanie prostopadłe z parkingu na ulicę tyłem), świetnie działają i poprawiają bezpieczeństwo.
~Gobik
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Widoczność dobra lusterka duże. Poza tym asystenci czujniki i nie jest źle. Światła ksenony z systemem klapek udają aktywne ledy z Passata b8. Mimo to są naprawdę niezłe. W trybie Eco nie działają klapki przysłaniające soczewki.
~dadas
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Idealny komfort zwłaszcza przy regulowanym zawieszeniu, takie zawieszenie powinno być wyposażeniem obowiązkowym w tym modelu. Nie spodziewałem się tego w Skodzie, wiele droższych modeli mogą uczyć się od Skody.
~filip_22
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Czujniki cofania minimum z tyłu. Bez nich to proszenie się o uszkodzenia. Przeszklenia są duże i widoczność jest dobra ale to auto jest poprostu długie. Mimo to widać dobrze. Brawo światła ksenon+led.
~Andrzej
Kombi 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jak dla mnie w porządku. Nie zauważyłem jakichś mankamentów. Może tyle, że (siedzę blisko kierownicy) przy opuszczonej osłonie p/słonecznej zasłania się pół szyby.
~Paweł
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Osobiście oceniam widoczność jak najbardziej pozytywnie. Należy jednak pamiętać, że w zależności od ustawienia fotela przednie słuki mogą przeszkadzać.
Skoda Superb III Kombi