Lista ocen Skoda Superb III Liftback Facelifting (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kemot
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Wiem, że wielu właścicieli narzeka na co chwilę niedostępny błąd z niedostępnością Travel Assist. U mnie pomogła gwarancyjna wymiana kierownicy, ale w wielu przypadkach podobno nic to nie dało, a Skoda przestała je wymieniać i czeka na software'owe rozwązanie problemu. Dopóki jie wymieniłem kierownicy, co 30-60 s system Travel Assist był dostępny i niedostępny, co oczywiście było sygnalizowane nieprzyjemnym dźwiękiem. Problem dotyczy podobno...
~DDz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Tak w skrócie: - świrujący travel asist (co 10-15 sekund komunikat o tym, że jest niedostępny), - wiecznie rozłączająca się ładowarka indukcyja, - lusterko prawe samo zmienia ustawienie przy cofaniu, - trzaski, pukanie plastików. WSTYD.
~Łukasz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Po około 10tyś km, podczas przyśpieszania pojawił się dziwny rezonans na wysokości słupka B od strony pasażera. Jedna wizyta w ASO i od razu wiedzieli o co chodzi ( poprawiono przymocowanie przewodów paliwowych idących ze zbiornika do silnika )
~Sobek_wow
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Szumiący system audio (opisany dokładniej w innych sekcjach mojej opini) oraz delikatne stukanie / trzestrzenie w okolicach klamki wewnętrznej przednich drzwi pasażera przy nierównościach na drodze.
~Skoda
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Jak na przebieg to fatalnie. Najpoważniejsza to awaria s.o.s oraz awaria sprężarki klimatyzacji, czujnik deszczu działa dziwacznie, czasem całą szybę musi zapadać żeby łaskawie zareagował .
~Waldemar
Liftback Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Jeżeli zamówisz wersję BIEDA - będzie działać. Ręce precz od asystentów ruchu itp... Elektrycznie auto to dziadostwo!
~Kierowca
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Jak masz auto na 3 lata to piszesz że jest boskie bo trzeba się go pozbyć ale prawda jest taka że to słabe auta .
~Marcel
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Nowe auto i ciągle serwis , co po 4 latach mechanik stanie się znajomym i przyjacielem ?
~Kierowca22
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Sporo ok 11 reklamacji nie wiem ?ale to jak pamiętam najgorsze auto jakie miałem .
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III Liftback Facelifting
5,1