Lista ocen Skoda Superb III Liftback Facelifting (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Ogrom miejsca, ogromny bagażnik. Siedzenia przednie lepsze były w Leonie FR (wprost z S-line Audi A3/Q3), kanapa bardzo wygodna choć siedzisko mogłoby być bardziej pochylone. Mam 182cm wzrostu i zdarza mi się musnąć głową przedni słupek przy wsiadaniu - pisałem o niskiej szybie przedniej - to chyba jest powiązane. Lewarek DSG strasznie wysoki i przy okazji brzydki. Samochód ma już trochę lat na rynku i oprócz ekranu dotykowego ma jeszcze...
~Sobek_wow
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Ergonomia jak dla mnie dobra (szczególnie polecam Virtual Cockpit - cyfrowy zestaw wskaźników - duże możliwości dopasowania pod siebie), kilka szegółów można by poprawić, jak np. większy zakres regulacji foteli przednich (przód/tył), przy fotelu elektrycznym z pamięcią ustawiam na maksa do tyłu, zapamiętuje i jak przywrócę ustawienie z pamięci to mogę zawsze jeszcze trochę cofnąć - wygląda jak by nie można było zapisać pozycji na maksa do tyłu.
~Waldemar
Liftback Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
W tej wersji wyposażenia nie można narzekać (L&K). Fotele z masażem, wentylowane. Dobre audio (nagłośnienie) - nie mylić z jego obsługą. Ergonomia w kwestii obsługi radia i telefonu (parowanie) - KATASTROFA. Czasem przerwie połączenie, należy zresetować radio - Serwis umywa ręce. SIMPLY CLEVER Bardzo dobre reflektory projekcyjne!
~Kemot
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Ilość miejsca w środku chyba większa nawet niż w Audi A6. Do tego mnogość schowków, bardzo duży pod podłokietnikiem w tunelu środkowym. 2 chłodzone schowki (pod podłokietnikiem i na rękawiczki). Jeden z największych bagażników w segmencie (625L), haczyki, siatki i montowane na rzepy stabilizatory dla bagaży w bagażniku.
~tomimal
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Wszystko intuicyjne i pod ręką. Zegary i komputer pokładowy prosty w obsłudze. Centralny system multimedialny i obsługa ustawień samochodu - bardzo dobra jakość grafiki i czytelny opis nawet bez instrukcji. Obsługa ustawień z kierownicy bezproblemowa i intuicyjna. Bardzo pojemne schowki w konsoli centralnej i w wszystkich drzwiach.
~DDz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Nie mam do czego się przyczepić. Fajnie, że nadal są fizyczne przyciski, które są po prostu lepsze w użyciu niż wszystko, co jest już zakodowane w ekranie.
~Wojtek
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Cieżko oceniać ale funkcje najczęściej używane są pod ręką (najbliżej kierowcy); plus na masę fizycznych przycisków.
~Łukasz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Inżynierowie Skody idealnie wykorzystali każdy centymetr samochodu. Dla kierowcy wszystko na wyciągnięcie ręki.
~Paweł
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Tutaj same plusy. Przestrzeni aż nadto. Przyciski dobrze rozmieszczone obsługa intuicyjna.
~Kris
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Dla tego kupuje się to auto, dobra jakość wykończenia.
Skoda Superb III Liftback Facelifting