Lista ocen Skoda Superb III Liftback Facelifting (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kemot
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Póki co, ciężko mówić o jakichkolwiek kosztach, bo ich w zasadzie nie ma. Jedynie serwis olejowy, wymiana filtrów paliwa i oleju czy korka. W ASO koszt ok. 800 zł brutto, głównie przez cenę oleju ponad 500 zł (wchodzi 5.7 L). Poza ASO śmiało wyjdzie połowa tej kwoty.
~Łukasz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Ze względu na ekonomiczny silnik koszty podróżowania tym autem są na akceptowalnym poziomie. Warto wspomnieć że Skoda daje przy zakupie pakiet przeglądów za darmo do 60tyś km lub na dwa lata. Pierwsze wymiany olejów są za darmo, więc bardzo obniża nam koszty.
~DDz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Na razie korzystam z gwarancji i jej przedłużenia. Wymieniam olej częściej niż zaleca producent i wymiana w ASO to kosz około 700 zł. Nie są to zawrotne sumy. Nie polecam zaś kupowania wycieraczek w salonie- koszą 370 zł.
~tomimal
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Zakup Diesla - nieuzasadniony. Atrakcyjna cena zakupu tej wersji silnikowej, tak niskie spalanie - średnio poniżej 7 l, długie okresy między przeglądowe zapewniają niskie koszty jak na użytkowanie auta segmentu D.
~Łukasz
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Trudno mówić o naprawach, bo samochód ma dwa lata. Koszty eksploatacji są niskie. Samochód spalanie przy normalnej jeździe jest rewelacyjne. Koszt ubezpieczenia relatywnie niski.
~Paweł
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Dałem maksa bo auto na firmę w najmie i szczerze to na koszty nie patrzeliśmy. Miało się zmieścić w określonej wysokości miesięcznej raty i tyle.
~Waldemar
Liftback Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Kupuję tylko olej, reszta jeszcze na gwarancji - tylko ten stracony czas w serwisach -trudny do wyceny...
~Skoda
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Boje się co się wydarzy po zakończeniu gwarancji bo już kilka usterek zanotowałem.
~Wojtek
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Brak kosztów poza serwisowymi.
~Kierowca22
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Tanio już od dawna nie jest .
Skoda Superb III Liftback Facelifting