Lista ocen Skoda Superb III Liftback Facelifting (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomimal
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
W tym segmencie i w tej cenie - bez konkurencji. Przed zakupem wiele razy spotykałem opinie o wyjątkowości tego modelu w zakresie przestrzeni. Nie zawiodłem się. Przestrzeń na szerokość dla kierowcy i pasażera przedniego fotela z szerokim podłokietnikiem pozwala wspólnie z niego korzystać, z tyłu nawet osoby powyżej 190cm wzrostu mają swobodę i wygodną pozycję na kanapie.
~Łukasz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Właśnie dla tego wybrałem Superba. Jeżeli potrzebujecie spakować dużą rodzinę na wakacje i pojechać do Chorwacji to jest właśnie idealny wybór. Wykorzystuję swoje auto do celów służbowych i rodzinnych. Jeżeli nie masz psa to nie musisz kupować wersji Kombi. Długo zastanawiałem się nad droższym Passatem ale tam niestety przegrał w tej dla mnie osobiście najważniejszej kategorii.
~Sobek_wow
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Ogólnie spory i przestrzeni sporo ale brakuje trochę zasięgu regulacji foteli przednich do tyłu (przy elektrycznych fotelach, przy manualnych jest pod tym względem totalna porażka).
~Wojtek
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Bez komentarza. Siedzisko tylnej kanapy dla osób o długich nogach będzie zbyt krótkie.
~Kris
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Tu to jest nr 1 niekwestionowane przez nikogo i temu się to auto kupuje
~Kemot
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Tu Skoda nie ma chyba żadnej konkurencji w autach poniżej 300 tys. zł.
~DDz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
No co tu dużo mówić- miejsca jest bardzo dużo. Bagażnik i jego 630l robi swoje.
~Waldemar
Liftback Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Tu to bajka - wszyscy zadowolenie - bagaże też.
~Marcel
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Kto ma wie że więcej jest niepotrzebne .
~Skoda
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Pod względem wielkości, pojemności to nie ma sobie równych.
Skoda Superb III Liftback Facelifting