Lista ocen Skoda Superb III Liftback Facelifting (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DDz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
I zaczynamy tyradę. Ten samochód w środku to plastik. Po 10000 km zacząłem słyszeć trzaski dekorów. Fotel, a dokładnie regulacja ud stuka i puka- ten wysuwany element jest luźny. Serwis nie widzi problemu. Przy skręcaniu kierownicą słychać skrzypienie. Z tyłu szyby uszczelka wcisnęła się do środka- pewnie w trakcie mycia samochodu na myjni bezdotykowej. Funkcja przestawiania lusterka przy cofaniu wiecznie nie działa. System multimedialny...
~Waldemar
Liftback Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Za drogi jak na takie błędy konstrukcyjne i marną obsługę w serwisie. Doliczcie stawki za godziny spędzone w serwisach i na zwracaniu uwagi na wyświetlane błędy na desce rozdzielczej. Odradzam wyposażenie lepsze od wersji bazowej. Wewnątrz skrzypienie plastików z okolic tylnych drzwi/słupka B. Myślę, że gdyby była nawet tańsza - nie zasługuje na reklamę "nowa definicja luksusu" Z marki premium są już tylko ceny - reszta to po prostu SKODA
~Łukasz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Tak jak wspomniałem w całokształcie, liczyłem na więcej. Może właśnie to jest wytłumaczenie dlaczego samochód kosztował 120 tyś w takiej konfiguracji a nie jak Passat 135tyś w podobnej. Po przejechaniu 22000km wiem że był to dobry zakup proporcjonalny do ceny.
~Kemot
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Jeszcze kilka lat temu bym nie pomyślał, że Skoda będzie kosztować ponad 200 tys. zł, ale cóż takie czasy. Jakakolwiek sensowna konkurencja jest jeszcze droższa.
~Łukasz
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Bardzo dobry, solidny samochód posiadający kilka wad, które w tym przedziale cenowym należy uznać zaakceptowalne.
~Marcel
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Skoda już od dawna nie daje więcej za mniej jest odwrotnie drogo i przeciętnie liczne usterki nie doróbki kiepsko to wygląda .
~Adam
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Jakość Skody w ostatnich latach bardzo podupadła sporo usterek małych jak i tych większych .
~Adam
~Skoda
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Słabo. Cena zdecydowanie za wysoka! Jakość wykonania niektórych elementów woła o pomstę do nieba!
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III Liftback Facelifting
5,1
8,3
~Wojtek
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Moim zdaniem jeden z najlepszych wyborów w tej klasie za te pieniadze.
Skoda Superb III Liftback Facelifting