Lista ocen Skoda Superb III Liftback Facelifting (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomimal
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Bezproblemowa widoczność, mimo że nadwozie liftback - widoczność do tyłu ok, pomaga wycieraczka tylnej szyby. Lusterka zew. wystarczająco duże, lusterko zew. kierowcy z automatycznym przyciemnianiem bardzo pomaga szczególnie na autostradzie. Mimo dużych gabarytów zewnętrznych - daje dobre wyczucie gabarytów przy parkingowych manewrach.
~Kris
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Wiadomo przy 5 metrach trzeba się kamerami wspomagać trochę (mam 360 kamery więc jest ok). I polecam też tylną wycieraczkę bo w deszczu też się przydaje parkując tyłem.
~Wojtek
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Widoczność okey gdy sucho. Gdy pada deszcz boczne szyby zalewane sa wodą skutecznie ograniczając widoczność. Do poprawy. Lusterka muszą pracować non-stop na ogrzewaniu gdy pada.
~Kemot
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Jedyny zarzut, to dość małe lusterka boczne, ale w sumie, po chwili udało mi się przyzwyczaić i nie przeszkadzają.
~Paweł
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Dobra widoczność plus elementy wspomagające parkowanie dają radę. bardzo dobre oświetlenie w nocy naprawdę rewelacja.
~Łukasz
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Nawet w liftbacku nie ma problemu. Jedyna wada nie tylko Superba zresztą - to niska szyba przednia.
~Łukasz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo dobra widoczność ze względu na wielkość auta a co za tym idzie większa powierzchnia przeszklona.
~Waldemar
Liftback Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
W porządku we wszystkie strony - w tył nie trzeba spoglądać
~DDz
Liftback Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Napiszę to znowu- jest do bólu poprawnie. Nic więcej.
Skoda Superb III Liftback Facelifting