Lista ocen Skoda Yeti Minivan Facelifting (11)

~martinskorpio
Minivan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Bardzo dobrze, stosunek cena/jakość, auto nie za duże, odpowiednio wyposażony. Fajnie się prowadzi, trochę mały bagażnik, ale cudów nie można oczekiwać po 4,2 metra długości. Mieści spokojnie 4 osoby dorosłe z normalnym bagażem
~Paweł Kowalski
Minivan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Bardzo fajne, dynamiczne auto. Napęd 4 koła miłe zaskoczenie, bardzo dobrze radzi sobie w śniegu (mieszkam w terenie górskim).
3,3
~Pan Marian
Minivan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Da się normalnie jeździć. Nie jest prawdą ,że silnik jest kłopotliwy. Jedyne co trzeba robić to sprawdzać olej i ewentualnie uzupełnić ale też nie jakimś wiadrem tylko trochę. Autko ma dużą przestrzeń, wygodne siedzenia żwawy silnik jedynie spalanie mogłoby być troszkę mniejsze. Po Warszawie bierze 10.5/12 litrów benzyny na szczęście paliwo jest coraz tańsze. Jeśli chodzi o hałas wewnątrz to nie przesadzajmy, ciszy absolutnej nie ma ale to nie...
~Toyus
Minivan Facelifting 1.2 TSI 110KM 81kW
Uniwersalny, przestronny i solidnie wykonany samochód.
4,1
~bartek3930@gmail.com
Minivan Facelifting 2.0 TDI 140KM 103kW
Jest to mój służbowy samochód. Dostałem je z przebiegiem 173tys I w ciągu 3 miesięcy zrobiłem prawie 30tys. To co na duży plus to napęd 4x4, auto super trzyma się drogi na zakrętach. Również przy prędkoścach 180/190km/h bardzo pewnie się prowadzi. Nie wypowiem się na temat spalania bo jeżdże dużo autostradami z gazem w podłodze. Jedyne co ostatnio zarejestrowałem przy przepisowych prędkościach + krajówki/drogi lokalne średnie spalanie wyszło...
~DykuS17
Minivan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Za 85 tyś można mieć bardziej ciekawe auto :) Yetim jeździ się dobrze, jest zwrotne i w miarę wygodne. Ale żeby za takie pieniądze nie było seryjnego radia sterowanego z kierownicy, klimatronika, podgrzewanych lusterek to jest tragedią ! Marka tylko chce kasę
3,4
~Zdruzgotany
Minivan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie polecam ze względu na jakość lakieru który rysuje się od podmuchu wiatru
3,5
~Krzysztof S
Minivan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Nie mam porównania do samochodów w tej klasie cenowej, a do outlandera nie chce porównywać. Auto spoko choć parę awarii było, mam nadzieje to grzechy dzieciństwa, które na gwarancji zostaną naprawione. Najgorzej wypada silnik, nie jest taki oszczędny jak koncert VW chwali, w dodatku zużywa 0,5 oleju na 10 tyś. Spalanie na trasie podaje na oko
~wet.
Minivan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
super auto,aż szkoda że przestali produkować,zero awarii przez 7 lat ,nigdy mnie nie zawiodła no i te niskie zużycie paliwa średnia 5,5l. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Dziennik kosztów dla Skoda Yeti Minivan Facelifting
7,4
~nix
Minivan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Trasa (przewaga jazydy poza miastem) - spalanie 5,7 l/100 Jazda wyłącznie w korku - spalanie 11 l/100 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Skoda Yeti Minivan Facelifting