Lista ocen Smart Fortwo I (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Godi
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażera w kierunkach: \"w przód\" i \"w górę\" (\"w górę\" - wrażenie dodatkowo potęguje szklany, panoramiczny dach). Nieco mniej miejsca w kierunku \"na bok\" - z uwagi na mniejszą szerokość auta. Nie jest to jednak wrażenie odczuwalne, stąd ogólna ocena \"doskonale\". Kabina Smarta może śmiało konkurować swoją przestrzenią z większością aut osobowych średniej wielkości.
~prof.
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
bardzo pozytywnie, mam 186 cm wzrostu i musze przysuwac sobie fotel, jesli chodzi o pasazerow, w maksymalnym upchnieciu mieszcza sie do fortwo 4 osoby:) jesli rozchodzi sie o jazde zgodna z dowodem rejestracyjnym- mijsc dwa to jest o niebo wiecej przestrzeni niz w matizie, tico, sejach, cinkich itp:)
~Krzysztof Modzelewski kmodzele@friko6.onet.pl
Coupe 0.7 72KM 53kW
I to jest najsilniejszy (poza łatwością parkowania) punkt smarta - miejsca dla pasażerów jest w nim tyle, ile w dużej limuzynie (na wysokość i przestrzeń z przodu, trochę gorzej z "na boki"). Fotel pasażera jest nieco "z tyłu", dlatego pasażerowie sie nei potrącają. Mimo to jest ciut wąsko.
~Zadowlony
Coupe 0.6 62KM 46kW
Naprawdę te auto ma dużo miejsca w sobie, spokojnie można rozprostować nogi nawet przy 185cm wzrostu. Bagażnik starcza na doże zakupy w TESCO albo na wypad nad może. Nigdy bym nie uwierzył jak wygodnie się jeździ oraz jak dużo można spakować. Wysoka pozycja za kierownicą.
~Wojciech
Coupe 0.6 45KM 33kW
Jest zaskakująco dobrze. Bardzo dużo miejsca nawet dla dużego kierowcy i dużego pasażera. Bo bagażnika wejdzie i pięć worków cementu i 10 paczek płytek i tygodniowe zakupy dla rodziny. Nikt by nie pomyślał, że z miejscem w środku jest tak dobrze.
~Artix
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Tu wręcz wzorowo. Jak patrzymy na auto z zewnątrz to wydaje się małe, a w środku masa miejsca nawet dla kierowcy który ma 2 metry wzrostu, to niesamowite co można wycisnąć z tak małego pudełka. Pasażer jeśli jest podobnych gabarytów ma niestety gorzej.
~adrain@go2.pl
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
No tutaj to jest prawdziwa bajka. Na codzień jeżdżę Oplem Vectra kombi i na fotelu kierowcy i pasażera z przodu mam zdecydowanie mniej miejsca niż w smarcie... bagażnik w zupełności wystarcza na dwie osoby. Brakuje regulowanej kierownicy
~arkadek1
Cabrio 0.6 62KM 46kW
zadziwiajaca duzo miejsca dla kierowcy i pasazera - ja mam 190 cm wzrostu i nawet nie musialem odsowac fotela do tylu do konca - bagaznik pomiesci 3 torby podrozne taki rozmiar jak podreczny do samolotu - bez zadnych problemow
~m4rcin
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Jak już wspomniałem mam niecałe 2m i mieszczę się z zapasem. Nad głową jeszcze ok 5cm. Fotela nie mam maksymalnie cofniętego bo nie sięgam kierownicy! Dwie grube osoby mogą się stykać ramionami.
~Mariusz
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Kierowca czuje się jak w dużym aucie. Pasażer ma mniej miejsca z racji usytuowania akumulatora pod jego nogami. Ponadprzeciętnie duże drzwi, bardzo dobrze wsiada się do tego samochodu.