Lista ocen Smart Fortwo I (46) - Widoczność

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Psuwacz
Coupe 0.8 TD 41KM 30kW
W wersji z panoramicznym dachem Fortwo nie jest jak zwykła osobówka, to raczej myśliwiec, widoczność to 360 stopni plus 180 w płaszczyźnie pionowej. Panoramiczny dach szczególnie polecam dla wyższych kierowców, bo to przez niego patrzy się na zawieszony nad jezdnią sygnalizator świetlny.
~robi
Coupe 0.8 TD 41KM 30kW
bez problemu. przez przednia szybe jak w ciezarowce. siedzi sie wysoko. widok bez problemowy. do tylu - spokojnie. przy cofaniu mozna podjechac bardzo blisko przeszkody. jak szyba tylna zaparuje, szybciej sie odwrocic i wytrzec reka :) taki to tygrys wielki! :)))
~dulebadarek@o2.pl
Coupe 0.6 62KM 46kW
Wszystko widać oprócz sygnalizacji na skrzyżowaniach, koniecznością jest szklany dach, bez którego bedziesz jak matoł wciskał głowę miedzy przednią szybe a kierownice. Zawieszenie jest tak twarde, i trzęsie budą że aż występują zaburzenia wzroku
~m4rcin
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Siedzi się wysoko. Wszystko doskonale widać. Przy odrobinie chęci można wyjrzeć przez bagażnik i parkować będąc na siedzeniu pasażera. Mam niecałe 2m i przeszkadza mi lusterko wsteczne, które zasłania fragment drogi.
~Łukasz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Do tyłu - chyba nie ma lepszego samochodu na świecie pod tym względem. Można parkować na cm. Dosłownie. W przód trochę gorzej, ale całościowo to na prawdę samochód o doskonałej widoczności.
~Maciej Janiak
Cabrio 0.6 62KM 46kW
Widocznośc przez przednią szybę jest bardzo dobra podobnie jak z bocznymi problem jest z z tylną szyba po pewnym czasie użytkowania mocno się rysuje co ogranicza jej przejżystośc.
~prof.
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
jesli otaczaja cie do okola szyby to problemu nie ma, jedynie tylny slupek moze troche irytowac poczas pewnych manewruw ale to kwestia czepialstwa z mojej strony
~adrain@go2.pl
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Świetna widoczność do przodu i tyłu, parkowanie nie sprawia absolutnie kłopotu, ale najlepsza jest możliwość wciskania się pomiędzy auta stojące w korku... sama rozkosz
~Krzysztof Modzelewski kmodzele@friko6.onet.pl
Coupe 0.7 72KM 53kW
Nie wyobrażam sobei produkowanego seryjnie auta z lepszą widocznością. Zwłaszcza jak się ma szklany dach jak ja:-) Do prakowania - marzenie.
Dziennik kosztów dla Smart Fortwo I
7,4
~były_posiadacz
Coupe 0.6 45KM 33kW
To chyba najlepsza strona tego samochodu. Żaden inny nie ma tak dobrej widoczności jak ten. Szczególnie do tyłu.