Lista ocen Smart Roadster (18)

~megabebzon
Cabrio 0.7 i 82KM 60kW
Super. Ale starsi obywatele powinini się zastanowić przed zakupem, ponieważ tak jak ja mogą być posądzeni o kryzys wieku średniego. Mnie to wisi - radośc z jazdy jest nie do wyobrażenia dla zazdrosnych równolatków.
~31337b@gmail.com
Cabrio 0.7 i 82KM 60kW
W letni słoneczny dzień nie ma lepszego samochodu do wypadu za miasto. W mieście nie ma problemu z parkowaniem, na stacji benzynowej zostawiamy 130 zł i jedziemy za to 520 km w bardzo stylowym samochodzie. Samochodzik cieszy i ściąga spojrzenia ludzi.
3,6
~vadim
Coupe 0.7 i 82KM 60kW
Daje niesamowitą frajdę z jazdy, szczególnie w lato bez dachu, niezwykle mało spala - dając przy tym niezłe osiągi, szczególnie jeśli chodzi o przyśpieszenie 0 - 60km/h. Ogólnie autko miejskie choć można się nim wybrać również za grnicę, czego jestem przykładem. W dalszych trasach doskwiera nieco brak komfortu, no ale w końcu to smart...
~HIT-TECH
Coupe 0.7 i Brabus 101KM 74kW
jak tylko nim jadę morda się cieszy jak u niemowlaka
~hacker
Cabrio 0.7 i 61KM 45kW
Małe autko które chce być autkiem sportowym ale nie oszukujmy się... z taka małą mocą daleko mu do tego. W mieście radzi sobie dobrze, na trasie podczas spokojnej jazdy też (Silnik)
4,1
~koci
Cabrio 0.7 i 82KM 60kW
Niby maly silnik, ale rozpedza to auto wystarczajaco by sie nie nudzic. Powyzej 80km/h i do 120km/h czuc ze jeszcze przyspiesza. Powyzej juz nie tak bardzo. (Silnik)
3,2
~krzyss vel Qkill
Cabrio 0.7 i 82KM 60kW
Auto super w prowadzeniu, jesli nie beda Ci przeszkadzac pewne niedoskonalosci to sie zakochasz w tym aucie, tak jak ja :)
~hacker
Coupe 0.7 i 82KM 60kW
piękne autko, szukałem rok ale znalazłem w końcu swoje sama przyjemność z jazdy
~DW
Coupe 0.7 i 82KM 60kW
Jak na tak maly silnik jest naprawde bardzo dobrze. (Silnik)
3,4
~Agata
Cabrio 0.7 i 61KM 45kW
Rasowo warczacy silniczek + swiczszace turbo daje sporo frajdy podczas jazdy. (Silnik)