Oceny Ssangyong Actyon Pick Up

Oceny Ssangyong Actyon Pick Up – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ssangyong Actyon Pick Up

~Kaba
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Auto idealne. Można nim bezpośrednio z grząskiego terenu wyciągnąć ciężką przyczepę by zaraz po tym zabrać rodzinę na długą wakacyjną podróż. 0 awarii, wnętrze komfortowe, plastiki miękkie. Jedyna wada to odrobinę za mało miejsca na nogi na tylnej kanapie w wersji pick-up.
~Krzysiek M
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Świetne użytkowo - rodzinne auto. Bardzo komfortowe, miękkie zawieszenie, świetnie tłumi nierówności (jak na pickupa), bardzo dobrze wyciszony, optymalna paka gdzie zmiesci się 500 kg ziemniaków jak i zestaw nart dla całej rodziny z osprzętem. Bardzo fajny napęd terenowy.
~luk-j-no
Pick Up 2.0 Xdi 141KM 104kW
kupiłem to auto jako nowe wybierałem między: NAVARA, L200 i ACTYON SPORT niestety na HILUX nie było mnie stać... Obecnie po 38000km nie zamienił bym się na innego mało znana marka ale autko naprawdę świetne
~Radek
Gdyby było 5 cm więcej miejsca na nogi z przodu i z tyłu było by super
2,5
~Robertlb22
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Do przebiegu 100 000km nie było wiekszych problemów! Ale nie polecam tego auta! Przede wszystkim servis z jakim miałem doczynienia do d..y. Cos nie tak z rolkami czy napinaczem od paska. Popiskuje! Nadmieniam ze za jakies 20 000 ostatnich km to juz drugi pasek i jakas rolka. Ojciec troche jezdzi po lekkim terenie, wiec moze to dlatego sie pierdzieli. Ale to w koncu miał bys samochód terenowy!!! (Silnik)
3,5
~ maras_as@gazeta,pl
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Filtr paliwa 500,00 Rozbój w biały dzień . Przegląd miał kosztować . max 1200 A kosztuje 2000 ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Silnik)
~ARTUR WROCŁAW
Ssangyong Actyon Pick Up