Ocena kierowcy - Ssangyong Actyon Pick Up

Robertlb22, 13 lat temu
Silnik 200Xdi 141KM 104kW
Rok produkcji 2009
Ssangyong Actyon Pick Up 200Xdi 141KM 104kW od 2009 - Oceń swoje auto
Silnik : Swiece zarowe po niecałych 100 000! wymienic to 2 dni! bardzo ciezko sie wykreca! cały czas mam problem z paskiem piszczy! juz drugi w ciagu 20 tys km
Przeniesienie napędu : nie chce mi sie komentowac !
Układ hamulcowy : nie chce mi sie komentowac!
Do przebiegu 100 000km nie było wiekszych problemów! Ale nie polecam tego auta! Przede wszystkim servis z jakim miałem doczynienia do d..y. Cos nie tak z rolkami czy napinaczem od paska. Popiskuje! Nadmieniam ze za jakies 20 000 ostatnich km to juz drugi pasek i jakas rolka. Ojciec troche jezdzi po lekkim terenie, wiec moze to dlatego sie pierdzieli. Ale to w koncu miał bys samochód terenowy!!!
Manualna skrzynia ma zle dobrane przełozenia! moim zza krótka piatka! Albo mozna powiedziec ze brak 6! przy 140km/h prawie 4500obr/min. Jak na disela to chyba troche za duzo! Biegi na poczatku troche nieprecyzyjnie wchopdziły! Haczyły! teraz juz jest troche lepiej. Jak cos to moze lepszy bedzie automat!Nie wiem nie jezdziłem!
problem z napedami! COs nie rozłaczało do konca i wogole dziwnie sie jezdzi z napedem na cztery! na szosowym auto podczas skretu schodkuje i tak jakbym hamuje! seris twierdzi ze jest wszystko ok!
to w koncu to pick-up! napewno nie jest to auto miejkie! Trzeba miec umiejetnosci ponadprzecietne zeby poruszac sie nim po miejskich parkingach!
moze byc! da sie przezyc! dosc ciekawa deska rozdzielcza! Ma tez oczywiscie swoje wady! Materjały ok!
miejsca jak w golfie 4
ale tylko do 90km/h. To auto nie lubie wiekszych predkosci!
10l/100km trzeba liczyc!
Ssangyong Actyon Pick Up