Oceny Ssangyong Actyon Terenowy

Oceny Ssangyong Actyon Terenowy – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ssangyong Actyon Terenowy

~Art Olszewski
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Auto z którego kiedyś się śmiałem gdy kupiła go znajoma. Gdy po latach go przypadkiem odkupiłem dosłownie zwariowałem. Actyon to wg producenta SUV (bo taka moda) a w rzeczywistości to dzielna terenówka na solidnej ramie ! Auto mega zwinne w terenie 4x4 i zwykłej miejskiej eksploatacji z mega bogatym wyposażeniem jak skóra i nawigacja (w zależności od wersji). Reasumując kto zna docenia , a kto nie ten się podśmiewa jak ja kiedyś :)
3,5
~Rav
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
ciekawe auto lecz serwisy nie radzą sobie z usterkami a nawet ich nie widzą równie dobrze można go nie serwisować i czekać aż się rozpadnie. gdyby nie fakt że odpadło mi koło jak najbardziej poleciłbym ten model.
~Ossowski DESIGN
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Bardzo udany zakup, solidna konstrukcja, w niczym nie ustępująca utytułowanej konkurencji. Polecam przeciwnikom nudy i monotonii na Polskich drogach. Spisuje się na medal, ale pamiętajmy, że każde nowe auto posiada tzw. choroby wieku dziecięcego... myślę, jak SsangYong wyciągnie wnioski (już od jakiegoś czasu jest dostępny nowoczesny automat) to będzie super... Ossowski DESIGN
3,6
~lukasz
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
bardzo ciekawy samochod, zwracajacy na siebie uwage. Poza tym moze duzo przewiesc i jest w miare komfortowy, mi pasuje, ludzie narzekaja na brak komputera pokladowego ... przeciez to auto stworzone do pracy a nie d obajerow. Jak dla mnie moglby miec tylko felgi 18 i byloy super
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Wzięty z salonu z obawa czy nie popełniłem błędu. I jestem zaskoczony , pomiomo sporego przebiegu samochód bezawaryjny.
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Bardzo ładny samochód, odbiegający od pozostałych i przyciągający wzrok. W środku bardzo ciekawie zrobione wszystko pod ręką nie jakiś kosmos jak w CIVIC. Osiągi niczego sobie i spalanie nawet OK.
~Adrian
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Samochód mnie zaskoczył od nowości go posiadam i żadnych remontów nie robiłem.
~Gośka
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Dotąd jeżdżąc Toyotą myślałam,że nie ma lepszych i bardziej niezawodnych aut- okazuje się,że są i właśnie markę Ssang Yong polecam każdemu.
~morsiu
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
biorąc pod uwagę nieudolność serwisu to auto to staje się koszmarem dla właściciela
~biuro@sprezarki.com.pl
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Wygodne, ładowne. W porównaniu do innych pick-upów sporo miejsca dla pasażerów.
Ssangyong Actyon Terenowy