Ocena kierowcy - Ssangyong Actyon Terenowy

Silnik 200Xdi 141KM 104kW
Rok produkcji 2009
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Ssangyong Actyon Terenowy 200Xdi 141KM 104kW od 2009 - Oceń swoje auto
Silnik : Samochód przerósł moje oczekiwania, mimo sporego przebiegu od nowości po naszych drogach nie uległ silnik awarii czy nawet zawieszenie nie wymaga remontu. Ostatni raz taki samochód miałem to był Lanos żony też nie do zdarcia.Miałem obawy ale następny też będzie SS , nigdy mnie trafił mi się taki wóz pod względem bezawaryjności.
Wzięty z salonu z obawa czy nie popełniłem błędu. I jestem zaskoczony , pomiomo sporego przebiegu samochód bezawaryjny.
Silnik bezawaryjny nawet jeżeli zalałem paliwo niskiej jakości to woda jest wyłapywana na filtrze i dostaje komunikat na desce.Nigdy nie nastąpiła awaria silnika , trzeba tylko pamiętać że pasek nie lubi wilgoci i czasami piszczy. To silnik Merce wię nie ma co się psuć.
Precyzyjna.
Przebieg jest sporawy ale pomimo polskich dróg nie było robione zawieszenie i nie ma takiej potrzeby, zawieszenie nie do zdarcia. Jestem w szoku jak u diagnosty słyszę i widzę że jest OK.
Małe ale do tylnej szyby ale jest możliwość zamontowania do radia kamerki cofania koszt około 150 zł, zastanawiałem sie ale nie kupiłem.
Cudownie, zimą momentalnie łapie temperaturę i grzeje mocno zaś w lecie jeżeli klima jest serwisowana daję naprawdę zimne powietrze.
Ok
Ok
Biorąc pod uwagę przebieg i bezawaryjność to niesamowita niespodzianka.
Tylko pasek lubi w wilgotne dni popiszczeć, innych usterek brak.
BRAK.

On - zużycie paliwa dla silnika 200Xdi 141KM 104kW [l/100km]