Ocena kierowcy - Ssangyong Korando III SUV

matgmt, 9 lat temu
Silnik 2.0 e-XDi200 175KM 129kW
Rok produkcji 2010
Ssangyong Korando III SUV 2.0 e-XDi200 175KM 129kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Inne : Wydanie 4x niesprawnego auta przez serwis Ssangyong Mitsubishi Auto Choiński Józefów. Naprawa skrzyni biegów w 2 miesiące, znalezienie usterki przez serwis po tym jak im powiedziałem, żeby przyjechali na miejsce rozkraczenia się auta bo jak przyjeżdżał do nich na lawecie to nie umieli sobie poradzić.
Przeniesienie napędu : Skrzynia biegów
Inne : Głośne skrzypiące plastiki
Zawieszenie : Głośne zawieszenie.
Samochód mega hałasuje na dziurach, skrzypi w nim po prostu wszystko po niecałym roku używania byliśmy w serwisie 3x na poprawianiu plastików wewnątrz.
Silnik jest nawet w porządku, poza tym że bardzo głośny i paliwożerny. Przez pierwszy rok się nie zepsuł za to plus. Przeciwnie do skrzyni biegów o której w innym wpisie.
Skrzynia biegów od początku sprawiała problemy. Po roku samochód nie chciał już jeździć mając na liczniku 17tys km. Serwis SsangYong Choiński Auto Józefów oddawał nam 4x niesprawny samochód, który od razu się rozkraczał na środku drogi! Naprawa trwała około 2 miesiące. Serwis dla nas nieuprzejmy i chamski. Mili są przy zakupie auta... potem jak się płaci za przeglądy. Skrzynia padła zaraz po przeglądzie.
Ogrzewanie długo się nagrzewa aby dać ciepło.
Miejsca dużo, wysoki człowiek się zmieści i będzie miał jeszcze luźno. Z tyłu też dużo miejsca dla pasażerów.
Tragedia. Przy 130/150 już trzeba do pasażerów mówić przez megafon.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 e-XDi200 175KM 129kW [l/100km]

10,8