Lista ocen Ssangyong Korando IV (11) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Crossover 2.2 178KM 131kW
ponad 200tyś km, bez problemów bez stresu, auto sprawdziło się świetnie nie tylko na drogach z asfaltem (zwoziłem przyczepką drewno z lasu i też dawało radę) naprawdę świetne, a jeśli poprawiono by parę niedociągnięć to może nawet idealne. Pali niewiele, osiągi całkiem całkiem, sport to to nie jest ale bujać się jest czym. Wół roboczy poprostu. O zaletach pisał nie będę bo generalnie jest spoko, ale parę słów o tym co można by poprawić, a ktoś...
~Macono
Crossover 2.0 149KM 110kW
Super auto..ludzie są ślepi i idą ślepo za marketingiem...dzięki temu można było kupić fajne auto wyprodukowane w Korei , z bardzo dobrych materiałów, niespaczone europejskimi normami i ksiegowymi. Nie masystemu start stop, klasyczny ręczny..silnik dawna szkoła mercedesa.dobrze że ludzie kierują się reklamami dzięki temu mam wyróżniający się na ulicy bezawaryjny samochód
~Artur Gregorczyk
Crossover 2.0 149KM 110kW
Bardzo dobre auto, za relatywnie nieduże pieniądze,jazda na gazie to jakieś 22-25 zł / 100 km.Duży SUV , bardzo przestronny o atrakcyjnym wyglądzie , do tego bardzo dobrze wyposażony ,materiały wykończeniowe dobrej jakości / skóra na siedzeniu kierowcy - jak nowa przy 68 000 km / z napędem na cztery koła . Dobre właściwości terenowe - rewelacyjny prześwit 24 cm .
~Tomasz
Crossover 2.0 149KM 110kW
Samochód nie sprawiający kłopotów.Wszystkie mechanizmy działają lekko i precyzyjnie,więc kobiety były by zadowolone.Dość praktyczny,wygodny.Jak do tej pory niezawodny.Do miasta i na autostradę gdzie prędkości 140/150 nie stanowią problemu.Przyśpieszenie przeciętne i nie za ekonomiczny.Najlepiej wychodzi mu spacerowa jazda bez pośpiechu.
~Tomasz
~Zbyni
Crossover 2.0 149KM 110kW
Podzielam wcześniejszą opinię. Ssangyoung jest marką u nas nieznaną. I bardzo dobrze.. jakością materiałòw, zabezpieczeniem blach przed korozją, jakością głośnikòw, bije na głowę auta masowe. W Ameryce południowej, Australii auto bardzo doceniane
~Zbyni
~Konrad
Crossover 2.0 149KM 110kW
Niezawodny dny samochód ..nie mogłem już patrzec na ilość kia sportage i Hyundai Tucson na naszych drogach.do tego jak wsiadłem do korando jakość wykonania i użytych materiałów bije na głowę kia i hundaia
~Konrad
~Vandam
Crossover 2.0 149KM 110kW
Auto od nowości w moich rekach. Bardzo dużo przestrzeni w środku, a silnik bezawaryjny!