Lista ocen Ssangyong Kyron I (31)

3,2
~anddob
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Gdyby nie przygoda z wymianą wtrysków i brakiem części zamiennych- byłbym całkiem zadowolony. Zagadką pozostaje jak auto będzie spisywać się po naprawie. Tak czy inaczej nie omieszkam po kilku tysiacach dodać kilku słów.
3,6
~moruniek
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
odpadły zaślepki mocowania śrób do podłogi, dla tylniej kanapy w przeciągu 1 tygodnia od odbioru auta, uszczelka przy oknie drzwi tylnich się odkleiła itp. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~karwafak
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jak na małe wymagania oczekiwania zostały spełnione.
~king
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Auto wygodne i funkcjonalne,naprawdę duży bagażnik, wysoka pozycja za kierownicą, małe spalanie i świetny automat, doskonałe wyciszenie oraz ładna sylwetka to tylko niektóre plusy tego samochodu. Negatywy to mało precyzyjny układ kierowniczy co można zniwelować odpowiednim doborem ogumienia oraz zawieszenie ramowe, które nigdy nie będzie tak komfortowe jak samonośne. Polecam.
~gorbi
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
...niezawodnosc i tania exloatacja ,atrakcyjny wygląd za którym innym obracają się głowy..dobry silnik
~karol
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
polecam, a opinii Obserwatora nie traktuję poważnie bo moje autko wyprodukowano w Japonii
~Artur
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
zdecydowanie za głośny przy dodawaniu obrotów, ale w miarę elastyczny. (Silnik)
~Darek
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Silnik moglby miec wieksza moc, ale jak na moje wymagania i tak nie jest zle (Silnik)
3,1
~luksol
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Oceniam ten samochód źle ponieważ kupiłem go jako sprowadzony z Holandii. Myślałem że kupiłem godny zaufania samochód z silnikiem diesla jednak po dwóch tygodniach padły wtryski i pompa paliwa samochód stał w warsztacie ponad tydzień. Po naprawie jeździł bez zarzutu przez tydzień i znów na warsztat, tym razem poszły popychacze zaworów. Po tych naprawach mechanik zapewnił mnie że już nie ma co się zepsuć i będzie chodził jak nowy. Niedawno... (Silnik)
~king
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Trochę tu namieszałem z wcześniejszym wpisem, stąd sprostowanie,iż to nie była moja ocena punktowa Kyrona lecz jedynie chciałem podać link http://www.youtube.com/watch?v=17HzSsX5kzk&feature=related. Jeżdżę tym autem już 2 lata (85 000km) i ocena \"3\" byłaby krzywdząca dla tego samochodu. Na w/w stronce jest zderzenie czołowe z twardą ścianą przy prędkości 56 km/h,gdzie Kyron całkiem niezle sobie radzi i nie jest to \"jeżdżąca trumna\" jak...