Lista ocen Ssangyong Kyron I (15) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~anddob
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Zakup i codzienna eksploatacja - bez zastrzeżeń tu można ocenić na dobrze, ALE!!! ilość oleju w silniku skrzyni , mostach itd po prostu zadziwia- już wiem dlaczego auto waży 2 tony! No i wymiana kosztuje. Naprawa to juz totalna klęska finansowa!!! części drogie i brak ich na rynku- czekać trzeba na sprowadzenie niektórych nawet 2 tygodnie! np. wtrysk- 1 szt 1500, separator wody 800, uszczelka pod głowicę 800 i czekać trzeba 2 tygodnie!!
~karwafak
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Na początku zaznaczam że jeżdżę z prędkościami około 100 km/h. Moim zdaniem jak na auto o takich parametrach gabarytowych to jest SUUUPER. Ja jeżdżę autem tam gdzie mi potrzeba i tankuje zawsze do pełna tak więc nie wiem ile mi spala w mieście a ile w trasie, podaję wynik spalania ogólny (średni). A więc spalanie wacha mi się w granicach od 7 do 7,5 l/100 km. Konkurencja powinna się wczyć.
~king
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Zużycie paliwa -ok 9 l/100 km (automat), wymiana filtra powietrza, oleju i pyłkowego to koszt ok. 150zł (zamienniki). Najdroższy jest filtr paliwa-oryginał 700zł, prawdopodobie filtr paliwa będzie pasował od Maana (200 zł)ale to sprawdzę przy następnej wymianie, filtr oleju w automacie łącznie z wyminą oleju -280zł. Podane ceny nie dotyczą servisu lecz zaufanego mechanika
~wrocławiak
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jak na automat i dwie tony masy własnej to bardzo rozsądne spalanie. Przeglądy są w cenie 1000-1500 (dużo olejów i drogie filtry).
~ggm1@op.pl
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jak na tak duży samochód, a zwłaszcza rozmiar felg (18) i opon to ekonomiczność spalania jest do przyjęcia.
~Darek
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Pali naprawde malo (jak na samochod o zacieciu terenowym i ramie), bylem zaskoczony, srednio 8,1
~karol
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
na auto o masie prawie 2 ton spalanie na poziomie 8-9 litrów ON jest bardzo dobrym rezultatem
~kipeers
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
wszystko ok, oprócz cen części i serwisu, ale to chyba tak jak wszędzie...
~gorbi
nie ma samochodu w tej klasie aby mieścił sie w 10 litrach...i koniec kropka

Usterki Ssangyong Kyron I

Ssangyong Kyron I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jak na dwu tonowe auto spoalanie na bardzo przyzwoitym poziomie